Přejít na obsah

Casio - digitálky vintage ,,kovové" - které?


papun

Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, Jerryl napsal:

rozměry 

šířka 36, lug to lug 43, výška 10 jsou klenuté, váha 83g, vůbec nejsou malý, jak jsem se bál. Prej dámský, tak to ani náhodou.

Vies este, prosim, doplnit roztec noziciek? 18mm alebo 20mm?

Upraveno uživatelem dizi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Divim se, že se o těchto slušných SS digitálkách zatím nikdo na netu ani nezmínil. Moon Swatche měly takový nástup a při tom kus plastu. Tady máme pravou ocel a vůbec nic.

Mimochodem jsem si všimnul, že už mi pár lidí na ruku podivně koukalo. V očích měli něco jako WTF 😀

Je to prostě návrat do minulosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte sú na trhu len chvíľu. A neviem či naozaj existujú dve veľkosti, ale podľa niektorých webov sú 36mm (lug distanc 18mm) a 39mm (lug distanc 18mm) verzie v závislostni na farebnom prevedení. Inak teda naozaj podarené.

01_0840190028107_az.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jerryl nadšencům hodinek to může spadat do kategorie fashion. 

A těm masám co jdou po fashion to zase nepřijde tak zajímavé, protože jsou tisíce možností z čeho vybírat. 

Pořád si myslím, že kdyby tam byl nápis rize hodinářské značky, tak by to byl jiný rachot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas souhlas, jenom mi vrtá hlavou, že já jsem v těchto hodinkách objevil něco, co jsem dlouho hledal a divím se, že to nevidí nikdo jiný.

Poptávka po kvalitních retro SS digitálkách byla nejen zde na Chrmg, ale i na Watchuseek apod. A když tu najednou jsou, byť pod módní značkou, ale z dobrého chovu, tak ticho po pěšině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem patriot chronomagu. Ať si to najdou sami :)

Zatím mě nadšení z hodinek neopustilo a koupil bych je znova, což o mnoha i zvučnějších hodinkách říci nemohu. Je to v dnešní době takový jednorožec, nebo skoro svatý grál digitálek. Čekal jsem několik let, než je někdo konečně vyrobí.

Jasně, ta značka, ale co mi zbývá, když se nikomu z výrobců do toho nechce?

Jsem zvědavý, jestli se ke mě někdo z vás připojí a jaké budou na hodinky další reakce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak co, ještě se nikdo nerozhoupal k pořízení adidasek?

Já jenom, že jsem na nich zatím nenašel žádnou chybku a kromě zmiňovaného nehodinkovéko jména jim z hlediska zpracování a funkcí vážně není co vytknout.

Přesnost - za cca 20 dní jejich vlastnictví naběhaly 6 s. do plusu, ale je zajímavé, že většinu odchylky připadlo na jeden víkend, kdy hodinky nebyly na ruce. Takže to přičítám vlivu tělesné teploty, budu to muset dalším pokusem ověřit.

Na druhou stranu ani moje jiná digi od Casia neběhají zcela přesně, takže přesnost atomových hodin nelze očekávat.

Jak jste na tom s přesností digitálek?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S přesností je to různé. Např. moje Casia moc přesné nejsou. Velmi přesné jsou Rado, Hamiltony a Swatch. Staré Seiko A639 mi dělají do plusu 1m29s za měsíc. Ale rekordmany jsou u mě Merca ty předběhli o 1m59s za měsíc. Takové Prim (jednodušší model) se mi zpozdily o 1m02s, Casio GMW 15 do plusu 1m16s. Obecně se mi zdá, že čím starší tím víc podle plotu. Ale vyjímka: staré, jednoduché a levné Casio F18 měli odchylku méně než vteřinu za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak už jsem ty Timex/Adidas našel i u nás: https://www.eobuv.cz/hodinky-adidas-originals-street-digital-two-aost22072-silver.html

Jo a kdyby je náhodou někdo chtěl, tak tam mají dneska asi -15%, což už se vyplatí využít.

Nicméně pořád trvá co jsem napsal, že boty na ruce nenosím:), ale když jsem šel kolem, tak jsem se chtěl zeptat místních znalců, jestli se něco nového kovového na scéně někde neobjevilo. Ideálně tak ty ády přímo od Timex.

Upraveno uživatelem papun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boty neboty, 

nic podobného nebo lepšího jsem nikde jinde nenašel. Adidasky nosím 2 měsíce a pořád dobrý, žádné znechucení se nekoná. 

Co mě udivuje, tak mediální svět o nich celkem mlčí. Na YT je jediná krátká recenze. Z plastovejch Swatchek se můžou všichni podělat, ale festovní ocelový diginy úplně minou. Dobře jim, alespoň mi nezvedli cenu.

 

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si vzpomenu na svoje mládí, kdy po digitálkách šílel každej, bylo nám úplně jedno, jakou budou mít na sobě značku. Hlavně, aby každou hodinu zapípaly :) Takže s těmahle hodinkama se vlastně alespoň pro mě starý časy vrací se vším všudy. Adidas neadidas, hlavně, že budu mít digitálky - už jsou na cestě :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, ty adidasky jsou vážně celoocel, stainless steel nebo jak chcete. Mám je na ruce a ťukám na ně. A jak píše siwi, každou hodinu zapípaj 👍

Onehdá jsem byl s kámošema v šenku a zrovna zapípaly a jeden z nich říká: to máš hodinky snad ještě ze základky?

Já povídám: Jo.  …..  Stejně bych mu tu mojí úchylku nevysvětlil 😀

Věřte mi, vracet je nebudete!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...