Přejít na obsah

Casio - digitálky vintage ,,kovové" - které?


papun

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsou doma a řekl bych, že mají přesně všechno to, co od nich my staromilci očekáváme. A navíc jsou neskutečně kvalitně zpracované. Takže jsme se konečně dočkali :D Tady fakt není co vytknout:

IMG20220727120359.jpg.9bada38054947613b7f32fa7c54f4f59.jpg

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S čitelností není vůbec žáden problém. Jsou to perfektní digi.

Nemám rád baterkové hodinky. Ohledně požadavků na funkce a zpracování jsem přímo hnidopich a puntičkář, ale těmhle Adidaskám nemám vážně co vytknout.

2 měsíce jsou na ruce a to ti povídám, že mám na nošení mnohem zvučnější kousky. 

Prostě mi nějak sedly

Původně jsem měl políčeno na nějaký vintage Casia Marlin apod, ale za ty ceny a ještě dodrbaný, to jsem nepřekousl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za kolik jsou v Polsku, nevím. Já je bral na eObuv za 2 124 Kč. 

Jinak řešit u digitálek značku je podle mě mimo. Už v dobách jejich největší slávy byla naprosto běžná praxe, si na ně u výrobců nechával tisknout svoji značku kde kdo :) Konec konců... Digitální Primky neměly z Primu vůbec nic. A o kvalitu tohohle exempláře obavu mít nemusíme, když víme, že za ním stojí Timex.

Za mě velký dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys musel v Polsku vychytat nějakou slevu, mě se povedlo, ale jinak Čr. 2124 je velmi slušná cena.

Ještě musím vyzdvihnout, že stopky přejdou po hodině z přesnosti měření na setiny do měření po vteřinách a jedou dál. Ne jako Casio F91, které začnou od nuly.

A taky funkce timer na vaření vajíček.

Jsou to hustý hodinky, který bych si klidně koupil znova.

 

 

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 7. 2022 v 22:53, Kristian.nov napsal:

Chlapi já vám nevim... Mě teda daleko víc berou v oceli tyhle... Taky Timex, taky pipaj každou hodinu, taky maj všechny ty fyčury. Je to větší retro, vypadají skvěle a je s nima spousty zábavy...

Vím o nich. Ale o tomhle způsobu zobrazení času jsem coby kluk nikdy nesnil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...