Přejít na obsah

Casio - digitálky vintage ,,kovové" - které?


papun

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 220
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Oba moduly respektive rozvržení jejich displayů se mi nelíbí. To je to co mě zabrzdilo a adidasky jsem zatím nekoupil. Tohle u casia umí lépe. Třeba modul 549/691/901 má vše dobře. Ale první modul adidas/timex nemá měsíc, druhý modul zase nepřehledně (a ve vietnamském stylu) zobrazuje název dne. Alespoň že indiglo je pořád electroluminiscence narozdíl od casia které to nahradilo ledkou. Tady má navrch adidas/timex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 9. 2022 v 8:32, t2 napsal:

Oba moduly respektive rozvržení jejich displayů se mi nelíbí. To je to co mě zabrzdilo a adidasky jsem zatím nekoupil. Tohle u casia umí lépe. Třeba modul 549/691/901 má vše dobře. Ale první modul adidas/timex nemá měsíc, druhý modul zase nepřehledně (a ve vietnamském stylu) zobrazuje název dne. Alespoň že indiglo je pořád electroluminiscence narozdíl od casia které to nahradilo ledkou. Tady má navrch adidas/timex.

Můžeš si přepnout mezi zobrazením názvu dne nebo měsíce... Podle mně má u digitálek zase timex logikou ovládání atd. nad casiem navrch... 

Tady asi jsou...

https://www.zalando.cz/adidas-originals-digital-two-digitalni-hodinky-silver-coloured-ad154m00c-d11.html?size=One Size&allophones=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem rozbalil... -a jo to provedeni je fakt dobry.
Jen se nedivim (jestli jsem dobre zachytil), ze si nekdo menil naramek. Ten je odbytej moc.
Chtel jsem si je nazivo osahat... Nebyt te slevy tak je neberu.
Jestli zustanou se ukaze... To provedeni kompenzuje i ty popisky, zda dojde ke smiru uplnemu se uvidi; jinak pujdou dale...
Foto zatim jen takhle co jsem je pridruzil k jinym... -takze narychlo, tma a jeste orig.folie...

IMG_20221015_184147.thumb.jpg.e809ed01a2871ea27feaa96ef53725f4.jpg

Upraveno uživatelem akai
link
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už se nám to narodilo. 

Vycházel jsem jen z domácích zásob a obětoval jsem přebytečný masivní tah z Alíka. Bylo nutné přibroušením zůžit koncovky z 20 na 18 mm, aby to šlo spářit. Ono je to nakonec lepší, protože tah 18 mm by byl moc úzký.

 

1C2BE691-09EE-4EA8-A74D-30711F7197F6.thumb.jpeg.023c4dac86ef54cec37294305cddd4f5.jpeg

 

17367C13-AD5E-4A57-ACEA-7D9A00B596BF.thumb.jpeg.af42092edae8e6dd3ab5a9e27bdb1ef4.jpeg

 

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle bude asi dobry . Umim si predstavit, ty tahy mam taky.
A urcite uz to pusobi v ruce i na ruce seriozneji nez s tim alobalem...
K tomu masivnimu nerez pouzdru proste patri neco taky bytelneho, az bych rekl cim vic tim lip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3A4CAE5B-F494-4EC9-94F0-66BC1FF3E6EB.thumb.jpeg.db68b91c377d3d771f230c4117f3ffd3.jpeg

Tak po dni nošení svůj ranní počin hodnotím poměrně kladně. Nejprve si bylo nutné přivyknout na trochu vyšší váhu hodinek výměnou za solidnost tahu. Motýlková spona mi vyhovuje mnohem víc, než zapínání orig tahu.

Jediné, co mi chybí téměř k dokonalosti je alespoň sebemenší náznak mikroregulace, kterou bych velmi uvítal. 

Nenapadá vás nějaká možnost mikroregulace zobrazeného tahu?

Upraveno uživatelem Jerryl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drobný tuning výměnou tahu mohu jen doporučit. Hodinky to posunulo minimálně o třídu výš a to jak pocitově na ruce, tak myslím, že i vzhledově.

Můj rychlovýtvor je ok, ale možností je nekonečně. Doufám, že příjdete s něčím lepším. Tak s chutí do toho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

Vypadají moc pěkně. Jen to logo Adidas je úplně hřích a zatím jsem to nepřekonal, proto je ještě nemám. Nějak doufám, že se po nějaké době objeví normálně s logem Timex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...