Jump to content

Casio - digitálky vintage ,,kovové" - které?

papun
 Share

Recommended Posts

V 12. 9. 2021 v 21:43, papun napsal:

Našel jsem toto video. Anglicky neumím, ale překladač titulků to nějak zvládnul a utvrzuje mě v mé myšlence na A158.

Pokud je to ještě aktuální, tak určitě A158WA (ale ne WEA, to je jiná barevná varianta).

Casio A158WA-1DF

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

V 11. 9. 2021 v 20:10, papun napsal:

Ty jsou teplé až za roh. Jako pro babu fajn, ale pro chlapa tam nic nemají.

Našel jsem na netu tenhle obrázek modifikace a tak teplý mi už nepřipadaj:

2044810983_CasioA1000mod_Madeitbetter_.jpg.37fd28a5fc77c5ae849e23790e2b5f6a.jpg

Aještě jeden mod od pokovenejch plastovek A158:

1130462120_5.png.e5ae4d758ead205848001e7da2e99df5.png

@tombas jj ty sice vyhrávají, ale je už problém je sehnat. Mám něco vyhlédnuto na ebay co by mohlo být za rozumný peníz. Nicméně teď musím nějak dotáhnou akci Bulova Lunar, bo už se mi o tom i zdá - jakože mi to celníci nechcou dát, potom, že tu zásilku někdo vybrakoval a přišla mi ciihla. Už ať ot je za mnou. :D

@t2 to už je moc komplikované. Já věřím, že někdo v Casio usoudí, že je třeba oživit rerto mánii a udělají něco pořádného v kovu - jen to bude asi ranec.

Modul je mi celkem sumak. Ať to ukazuje čas, datum, když tam nebude den vadit mi to nebude. Stopky potěší a nějaké retro podsvícení a víc netřeba.

Deset budíků, fáze měsíce a podobné netřeba.

Jo mohl by mít nějakou fajn přesnost a hlavně výdrž baterie a super čitelnost jako v tomto nepřekonatelné F91.

@Jerryl Až teď mi došlo, že jsou to ty co ty byly u nás už vyprodané a já jsem je chtěl kupovat z ebay. A oni se tu objeví a ještě za takové peníze. Objednáno..... POmalu si říkám, že kdybych vzal dvoje, tak ty jedny pak později ještě prodám i se zhodnocením. Ale prdím na to. Nejsem takový špekulant:)

Tak jsou doma. Foto třeba zítra. Nicméně mě dost překvapilo, že to přišlo v plechové krabičce, teda bez nápisu, ale i tak. Čekal jsem blistr nebo papír. Palec hore:D

před 13 hodinami, papun napsal:

... Skoro z toho mám pocit, jak kdyby někde ve skladu sahli po první krabici která někde zbyla, ale třeba to tak má být. ...

Takový krabičky mám 3, ale na všech je vyražený logo Casio. Že by se už šetřilo i na tomhle?
(Foto z netu. Nechtělo se mi teď ty krabičky hledat. 🙂 )

Casio_box.jpg

Já mám taky jedny staré casia a je k nich velmi podobná plechovka a je tam vyřazeny nápis. Je to o něco jiné ta ražba, ale je tam.

Já si víc divím, že k tak levným hodinkám vůbec byla krabička.

Pamatuju časy když se dávaly plastové krabičky. Takové napůl šedé a půl průhledné, byly rozdělený úhlopříčně a uvnitř byl ještě plastový stojánek s nápisem Casio quartz watch.

Mě to nejde do hlavy

Co hodinky, to jiné balení, jehož honosnost vůbec nesouvisí s cenou hodinek a paradoxně to prostřední, pro mě nejhezčí, je od nejlevnějších hodinek za 190 Kč

2EF88135-101D-41B8-A6E8-42CD52AA8637.jpeg