Jump to content

Casio - digitálky vintage ,,kovové" - které?

papun
 Share

Recommended Posts

• Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak by to mohlo být chybou mezi mojí klávesnicí a židlí. Protože na tvém odkazu jsou, ale u mě bez slevy. Ale to je normální, to se děje furt.

Jakýpak vítej, já byl v klubu první a lákám vás už 2 měsice😀,ale jinak dík a vítání opětuji. Jsem rád, že nejsem jediný, komu se líbí.

Edited by Jerryl

Jakýpak vítej, já byl v klubu první a lákám vás už 2 měsice,ale jinak dík a vítání opětuji. Jsem rád, že nejsem jediný, komu se líbí.
No jo, vlastně... Já se ani nepodíval, kdo ten příspěvek napsal

Tak už jsem taky čekatel na Adidasky. 🙂
Budeme mít se ženou výročí svatby a já jsem jí koupil smartky. Ona se mě zeptala, co bych chtěl já a já jsem se zmínil, že se mi ty Adidasky líbí a ona je hned objednala.
To mám hodnou ženu, že?

→ Hantronix: a tvoje drahá je objednala na eobuv nebo jinde?

já nějak nerozumim, tý lhůtě, tady kluci psali, že už skladem nejsou a přesto tam píšou 2-3 dny..?

Jak to u nich funguje, tušíte někdo? dik

Jo. Objednávala na eobuv.cz. Skladem jsou asi zatím pořád. Jo a při objednání přes aplikaci tam byla ještě sleva 15%, takže vyšly na 2124,- Kč (pošta byla zdarma) (jak již výše psal @siwi).
Objednávala teprve včera, tak ještě nedorazily. Ale určitě dám vědět.

před 4 hodinami, morepower napsal:

já nějak nerozumim, tý lhůtě, tady kluci psali, že už skladem nejsou a přesto tam píšou 2-3 dny..?

To byla asi jen závada u mé klávesnice. To se stává. Jako teď zase s ebajkou. Už mi nejde ovlivňovat systém zobrazování výsledků. Zaregistroval to ještě někdo? Nebo je to zase jen u mě?

no už je mám taky na cestě. Mě se líbí, že jak jsou v tom retro duchu, tak i to logo adidasu je to starý a ne to geometrický nový.

apropo sleva platí i při koupi z pc, aplikace není nutná, jen se zadá "extra15" :default_biggrin:

Tak už jsou na ruce :D

Zpracování je opravdu výborný, přijdou mi subtilnější (mám 21+ cm zápěstí) a moc nositelný, asi jim propadnu :smoke:

IMG_20220810_083846_079.jpg.89d67e686386ecee1eb2b8b1ca8fa6a5.jpg

Edited by morepower