Přejít na obsah

K hodinkám Breitling - nový ekologický box vyrobený z plastových lahví


CHRONOGRAF1

Doporučené příspěvky

Slovo ekologie slýchám v poslední době příliš často a ne vždy je to myšleno upřímně. Krabice na luxusní hodinky? Svět nespasí a jestli trochu pomůžou a ještě jim to vyjde levněji, proč ne. Na druhé straně jsou srdcaři značky a sběratelé jejích artefaktů, co nebudou příliš nadšeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápejte že musí jít s tímhle trendem, kterej teď leze do všeho. Z plezíru to nedělaj.

Komické že že každej zákazník dostane i ten koženej box, takže ta zátěž je ve finále ještě větší.

Ale nějak se začít musí. To je jak s elektromobilama v současné době.

Po letech až se věci vychytají to začne mít smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim Panove, mam ho doma a za me povedena vecicka. Je to luxusne zpracované a docela pekne.. Nevim jestli je to z flasek, ale povrch je semis.. Stojanek na hodinky, je zaroven i pouzdro. Po roztahnuti! 👌 A ano potvrzuji, normalni kozeny box jsem dostal k tomu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srdcar a fanousek si mysli, ze to je nesmysl, protoze recyklovat petky na cokoliv jineho nez petky, znamena, ze se vytvori zase dalsi petky. proste vymyslet novy vyuziti plastu, ktery tady jeste nebylo, je ekologickej nesmysl. kozena krabicka je vec, kterou potrebuje kazdej na prevazeni hodinek, navic je maximum rozlozitelna a doted se davala v papirovym boxu, stacilo aby byl skladaci.

ale stejnej srdcar se raduje a tesi z dalsiho druhu artefaktu, kterej jeste nema ve sbirce 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ondrejm napsal:

Mi to přijde v pohodě. Dobře se popasovali s aktuálním trendem a i ty jejich econyl (?) strapy jsou fajn počin. 

 

 

Přesně. Obojí v pohodě. Zvláště strapy působí dobře a jsou na ně dobré recenze. Už po jednom pokukuju.
Za mě dobrý krok. krabice od hodinek mám v jedné skříňce schované a od koupě je většinou už nevidím. Na hodinky mám showbox zvlášť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšlenku kompaktní skládací krabičky namísto zbytečné truhly nezavrhuju - ale kdyby se opravdu chtěli chovat ekologicky, zabalili by to do lepenkové krabice inhouse zrecyklované ze svých starých katalogů, místo aby si z lodí odvezených PET lahví a vorvaních předkožek nechali v Čínském lágru vyrábět tohle origami, na kterém se už v kontejneru cestou zpět začne dezintegrovat použité jedovaté lepidlo, celek se přirozeně nerozloží ani za 300 let a při spálení z toho půjde fosgen… :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Radek124 napsal:

Myšlenku kompaktní skládací krabičky namísto zbytečné truhly nezavrhuju - ale kdyby se opravdu chtěli chovat ekologicky, zabalili by to do lepenkové krabice inhouse zrecyklované ze svých starých katalogů, místo aby si z lodí odvezených PET lahví a vorvaních předkožek nechali v Čínském lágru vyrábět tohle origami, na kterém se už v kontejneru cestou zpět začne dezintegrovat použité jedovaté lepidlo, celek se přirozeně nerozloží ani za 300 let a při spálení z toho půjde fosgen… :thumbsdown_anim:

No tak supr, navic mam krabicku, ktera vsechno vydrzi! 😋..

@Ne vazne, petky jsou svinstvo, bordel neresitelny odpad. Tady z nich udelali krabicky ke zbozi v bratru od 100 - 400,500 tisic. Nikdo asi nepocita Radku s tim, ze tyhle krabicky budou zakaznici ve velkem vyhazovat do kontejneru = vznikne z toho dalsi neresitelny odpad. Za me palec nahoru, dobry pocin. A nez ji tady zacnete soudit, tak Vam pratele poradim jednu vec ; podivejte se nejdrive na ni, na zivo.. je opravdu fajn👍 Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozloží a vydrží je sakra rozdíl, stačí se podívat jaký dezintegrující se eklhaft jsou některé podobné lepené plastové boxíky a nebo řemínky po 5-10 letech. Za mě by se hodinky mohly dodávat klidně v papírové pixle  - důležité je to uvnitř a tyhle marketingové balicí orgie jsou jenom metoda jak si zdůvodnit nesmyslnou cenu za Sellitu pod deklem  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek124 napsal:

Nerozloží a vydrží je sakra rozdíl, stačí se podívat jaký dezintegrující se eklhaft jsou některé podobné lepené plastové boxíky a nebo řemínky po 5-10 letech. Za mě by se hodinky mohly dodávat klidně v papírové pixle  - důležité je to uvnitř a tyhle marketingové balicí orgie jsou jenom metoda jak si zdůvodnit nesmyslnou cenu za Sellitu pod deklem  :thumbsdown_anim:

Ale nech toho, to přeci není jenom o Sellitě. Breitling s Tudorem zapracovali na krásných strojcích a ty to víš moc dobře.. 

A i kdyby jenom Sellita, Radku jak by vypadalo, že dáš za hodinky kilo a voni ti je nasypou do pytlíku jako 30dk.. .. Ta Eta nebo Sellita je jak v případě Breitlingů tak Tudorů moc pěkně odlazená.. Nebuď zlý chlape😉

A nezapomeň, že v IWC za 200 je to samé.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, investuješ nemalé peníze do věci která je dnes už spíš srdcová záležitost než nutnost. Protože hodiny jsou všude kolem, ať už je to auto nebo mobil či myčka na nádobí. A já jako zákazník očekávám krabičku k hodinkám která podtrhne tu nadstandartní věc která je uvnitř, když jsem kupoval Omegy - tak ten dřevěnej box s bílou kůží uvnitř neudělá těm hodinkám ostudu, naopak vypadá prostě skvěle a myslím že i za 50let bude vypadat skvěle když se na ni podívá někdo, kdo ty hodinky po mě zdědí. A ještě vypiplanější krabičku jsem dostal k hodinkám Carl F. Bucherer. A když jsem kupoval mojí ženě Breitlingy, byl k nim papírovej box s koženým vejcem. Paráda to tedy opravdu není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Willie McBride napsal:

Mne sa táto eko "móda" nepáči. Ku poriadnym hodinkám chcem poriadne balenie, nie stohovateľnú krabičku ako z IKEA. Niečo ako robí AP, Lange, prípadne Greubel Forsey ... 🙂

 

Greubel Forsey? tam to začíná na 5míčkách směrem nahoru.. tedy bez krabičky ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, CHRONOGRAF1 napsal:

Přesně tak, investuješ nemalé peníze do věci která je dnes už spíš srdcová záležitost než nutnost. Protože hodiny jsou všude kolem, ať už je to auto nebo mobil či myčka na nádobí. A já jako zákazník očekávám krabičku k hodinkám která podtrhne tu nadstandartní věc která je uvnitř, když jsem kupoval Omegy - tak ten dřevěnej box s bílou kůží uvnitř neudělá těm hodinkám ostudu, naopak vypadá prostě skvěle a myslím že i za 50let bude vypadat skvěle když se na ni podívá někdo, kdo ty hodinky po mě zdědí. A ještě vypiplanější krabičku jsem dostal k hodinkám Carl F. Bucherer. A když jsem kupoval mojí ženě Breitlingy, byl k nim papírovej box s koženým vejcem. Paráda to tedy opravdu není..

Hosi, to jste nevideli krabicku Glasshüte.. 

Jinak Omega je ma srdecni zalezitost, stejne jako Tudor, ale ze by ta krabicka byla neco jako “echt gold?” To ne.., rikam nevideli jste tu drevenou bedynku od G. A Tudor.. to je uplna hruza. 😅 Myslim krabici.


Rikam, tu krabku na Becka jsi videl? Ne, ze?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Postal80 napsal:

Hosi, to jste nevideli krabicku Glasshüte.. 

Jinak Omega je ma srdecni zalezitost, stejne jako Tudor, ale ze by ta krabicka byla neco jako “echt gold?” To ne.., rikam nevideli jste tu drevenou bedynku od G. A Tudor.. to je uplna hruza. 😅 Myslim krabici.


Rikam, tu krabku na Becka jsi videl? Ne, ze?!

Ano viděl, právě proto jsem to sem dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...