Přejít na obsah

K hodinkám Breitling - nový ekologický box vyrobený z plastových lahví


CHRONOGRAF1

Doporučené příspěvky

Taky se mi tenhle směr moc nelíbí. U takto drahého produktu, který si většina lidí koupí párkrát za život (nemyslím nás:-D ), tak to ten dojem výjimečnosti dokáže pokazit a to i když nepopírám, že to je vymyšlený zajímavě. Třeba nové Navitimery nebo Chronomaty bych chtěl mít v pěkným masivním boxu. Řeči o ekologii jsou imo nadsazené, vždyť udělají "pár" kusů ročně a třeba na každý průměrný stavbě se spotřebuje víc dřeva než co by spotřeboval Breitling na celý rok na krabice. A dřevo je samozřejmě také obnovitelný zdroj. Toto přemýšlení má smysl u něčeho co se prodává po desítkách milionů - třeba telefony. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No osobně, když kupují hodinky, tak kupují hodinky a krabice je mi šum a fuk, ta pak putuje do skříně a nezajímá mě. 

Co se týče ekologického trendu, tak ten pak v podání bank a korporací, pod nátlakem pár řvoucích aktivistů, mi přijde pokrytecký, jde jen a jen o prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, CHRONOGRAF1 napsal:

Greubel Forsey? tam to začíná na 5míčkách směrem nahoru.. tedy bez krabičky ;);)

GF som si nemohol odpustiť, tie krabičky sú parádne 😄 Omega, Ulisse Nardin, Patek aj iné majú tiež reprezentatívne balenie. Pri hodinkách za pár stoviek mi to je jedno, nech mi ich dajú aj v papierovom sáčku, tam aj tak každý pozerá hlavne na cenu a kažsé ušetrené euro aj na balení poteší, no pri niečom výrazne nadštandardnom tovare očakávam tomu aj primerané balenie. Pre mňa radosť z hodiniek nezačína, keď si ich dám na ruku, začína štúdiom, aké sú možnosti, rozhodovaním sa o výbere, ich kúpou, čakaním na ne a samozrejme samotným prevzatím a rozbaľovaním daného balenia 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, xcmaniax napsal:

Taky se mi tenhle směr moc nelíbí. U takto drahého produktu, který si většina lidí koupí párkrát za život (nemyslím nás:-D ), tak to ten dojem výjimečnosti dokáže pokazit a to i když nepopírám, že to je vymyšlený zajímavě. Třeba nové Navitimery nebo Chronomaty bych chtěl mít v pěkným masivním boxu. Řeči o ekologii jsou imo nadsazené, vždyť udělají "pár" kusů ročně a třeba na každý průměrný stavbě se spotřebuje víc dřeva než co by spotřeboval Breitling na celý rok na krabice. A dřevo je samozřejmě také obnovitelný zdroj. Toto přemýšlení má smysl u něčeho co se prodává po desítkách milionů - třeba telefony. 

Ano to je přesně to, co jsem tím vším chtěl říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Willie McBride napsal:

GF som si nemohol odpustiť, tie krabičky sú parádne 😄 Omega, Ulisse Nardin, Patek aj iné majú tiež reprezentatívne balenie. Pri hodinkách za pár stoviek mi to je jedno, nech mi ich dajú aj v papierovom sáčku, tam aj tak každý pozerá hlavne na cenu a kažsé ušetrené euro aj na balení poteší, no pri niečom výrazne nadštandardnom tovare očakávam tomu aj primerané balenie. Pre mňa radosť z hodiniek nezačína, keď si ich dám na ruku, začína štúdiom, aké sú možnosti, rozhodovaním sa o výbere, ich kúpou, čakaním na ne a samozrejme samotným prevzatím a rozbaľovaním daného balenia 🙂

přesně !

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem asi moc impulsivní typ ( a třetí pivo ) a těžko se mi to kouše, tady.. Já si fakt udělám čas, pohrabu ve skříni a ukážu Vám tady balení k posrání / a né u zrovna extra drahých kukaček.. a není to ten kufr co mám na Moony.

Vám říkám klucí - ta krabička je ještě OK, znám dražší brandy, kde by se mohli stydět! Ale 100 lidí 100 chutí.. Za mě je to OK počin, neuráží mě, líbí se mi a řešíme nesmysly.. 

🤣 no jasně nandejte mi to.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Postal80 napsal:

Já jsem asi moc impulsivní typ ( a třetí pivo ) a těžko se mi to kouše, tady.. Já si fakt udělám čas, pohrabu ve skříni a ukážu Vám tady balení k posrání / a né u zrovna extra drahých kukaček.. a není to ten kufr co mám na Moony.

Vám říkám klucí - ta krabička je ještě OK, znám dražší brandy, kde by se mohli stydět! Ale 100 lidí 100 chutí.. Za mě je to OK počin, neuráží mě, líbí se mi a řešíme nesmysly.. 

🤣 no jasně nandejte mi to.. 

super v pohode! vyndej krabky a posli foto, vod toho jsme tady, ja miluju libovolnou formu obalu:

 

 

5FB6C4E4-EBB0-4EE9-A4F9-EBB678158887.jpeg

71AD477A-99DA-4563-8C6D-71B121595F39.jpeg

C2CBF958-35A5-4757-834A-229E3B151E9D.jpeg

48A9B6E5-2F14-4B09-B688-7AF340515F8C.jpeg

F5B05BBD-A149-4EFD-A159-D0FB0F004E1F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Frantik napsal:

Je to proste moderní picovina pro dnešní pokrokovou mládež 🙂 

Diky, to pozesi po mych 41😅

před 13 minutami, Ondazz napsal:

super v pohode! vyndej krabky a posli foto, vod toho jsme tady, ja miluju libovolnou formu obalu:

 

 

5FB6C4E4-EBB0-4EE9-A4F9-EBB678158887.jpeg

71AD477A-99DA-4563-8C6D-71B121595F39.jpeg

C2CBF958-35A5-4757-834A-229E3B151E9D.jpeg

48A9B6E5-2F14-4B09-B688-7AF340515F8C.jpeg

F5B05BBD-A149-4EFD-A159-D0FB0F004E1F.jpeg

to je frajer !!👌👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, pro mne veliké zklamání. Jsou tomu již cca 2 měsíce, co jsem si od Hanáka nesl NM GMT a tato sračkoidní náhrada mne teda tak zklamala, že prodám asi i hodinky… dal mi teda i kožené s omluvou, ale pokud jsou schopni tohoto kroku, tak jak daleko jsou ochotni ještě zajít? Za chvíli budu mít i plastový rohlík… zlateh Eso Rimmer, kdyby tu byl, vyřešil by tuto hloupost za nás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...