Přejít na obsah

Hodinky pre nenáročného :-D


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, dizi napsal:

Tie minútové indexy som si nevšimol, sú fakt strašné ...

No Hamiltony a Tagy sú dizajnovo parádne 🙂 Hamilton ako značku registrujem, no moc ich nepoznám, evidentne stoja za pozretie, tieto na fotke vyzerajú skvelo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pocit, keď zbadáš hodinky, ktoré sa ti strašne páčia, no nespĺňajú takmer polovicu spomínaných bodov 😄

A nastáva dilema - kúpiť hodinky, ktoré viem, že ma budú svojim spôsobom srať, lebo nie sú "dokonalé", alebo byť zásadový, nekúpiť ich a byť nasraný, že som ich nekúpil a premárnil asi poslednú možnosť ich mať. A teraz babo raď 😞

Momentálne ma drží pocit, že lepšie byť nasraný s hodinkami, ako nasraný bez hodiniek 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Willie McBride napsal:

Ten pocit, keď zbadáš hodinky, ktoré sa ti strašne páčia, no nespĺňajú takmer polovicu spomínaných bodov 😄

A nastáva dilema - kúpiť hodinky, ktoré viem, že ma budú svojim spôsobom srať, lebo nie sú "dokonalé", alebo byť zásadový, nekúpiť ich a byť nasraný, že som ich nekúpil a premárnil asi poslednú možnosť ich mať. A teraz babo raď 😞

Momentálne ma drží pocit, že lepšie byť nasraný s hodinkami, ako nasraný bez hodiniek 😄

Odpověděl sis sám 😉👍.  Ať to vyjde a přeskočí jiskra! Těším se na foto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sodekcz tak ja som bol rozhodnutý, že kritéria budem dodržiavať všetky 🙂 Prvé 4 sú úplne bez debaty, tie by ma štvali už pri pohľade na hodinky. Pri hodinkách, čo som videl teraz uvažujem, že to síce nie sú hodinky, o ktorých snívam, no zase ani nestoja majetok a že by som si spravil takú bezbolestnú radosť aj za cenu, že mi na nich bude niečo vadiť. Len majú Eternu 3901A a netuším, ako je na tom s presnosťou. Nie som nejako zaťažený na dokonalú presnosť, no zase niečo, čo si ide vlastným životom a ukazuje čas, ako sa tomu chce, tak to zase nie 🙂 Okrem nemanufaktúrneho kalibra nespĺňajú ani extra dlhú históriu firmy (je to úplný nováčik) a z vizuálneho hľadiska mi vadí len iná farba remienka a ciferníka, čo nebude problém vymeniť, nakoľko je tam obyčajný čierny kožený remienok. Pôjdem na ne ešte raz pozrieť ak sa nevypredajú a rozhodnem sa na mieste ...ťažký je život chronomagora 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Chronopetr napsal:

Krásné jsou! 👍

Som milo prekvapený ich hodinkami. Dizajnovo samozrejme niektoré modely nie sú to pravé pre mňa, no spracovanie je z môjho pohľadu na veľmi vysokej úrovni. Uvidíme, aké pocity z nich budem mať po nejakom čase nosenia 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 20 minutami, peterth napsal:

moje naj hodinky Tag H. Monza Calibre 36- Ref. CR5110 , mam ich 15 rokou, dcéra po nich moc poškuľovala tak sú u nej ...

Pekný kúsok. Ja som si pred pár dňami kúpil TH Monaco a tie hranáče majú niečo do seba.

Inak tie Monzy majú zaujímavo rozmiestnené čísla na ciferníku. 1 2 7 8 10 11 12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Karussell napsal:

Pecka, tyhle Gulf limitky maj něco do sebe 🙂 Ten řemen se hodně povedl…

Pôvodne ma mrzelo, že ten remeň nemá oranžové prešívanie, rovnako, ako to púzdro, no teraz, keď som ich mal pár dní na ruke si hovorím, že asi je to dobré tak, ako to spravili. Inak Gulf nie je limitka, je to špeciálna edícia, no limitovaná nie je. Nemám predstavu, čo to v skutočnosti znamená a koľko ich reálne vyrobia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Karussell inak veľmi sa mi páči tá 60 na 12 hodine. Nedopátral som sa, či to má aj nejaký historický význam pre Heuer (bežne to Monaco nemajú) a našiel som iba, že by to malo odkazovať na čísla historických závodných áut - Porsche 917 zo začiatku 70. rokov. No páči sa mi to tam. 

 

Upraveno uživatelem Willie McBride
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...