Přejít na obsah

Vacheron Constantin Fiftysix Complete Calendar


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, michalval napsal:

A co se týče nastavování, tak se držím rady, kterou jsem tady již před mnoha lety obdržel a která by mohla platit i pro Tvůj kousek: Když drbeš do data a jiných komplikací, ručky vždy dolů 😄 

Nedávno ma toto usmernenie - pri nastavovaní dátumu ručičky na pol šiestu prekvapilo pri preberaní nových hodiniek v Sherone, doteraz som to nevedel/neriešil 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 16 minutami, rado74 napsal:

Nedávno ma toto usmernenie - pri nastavovaní dátumu ručičky na pol šiestu prekvapilo pri preberaní nových hodiniek v Sherone, doteraz som to nevedel/neriešil 

Jj tímto nikdy nic nezkazíš. Už jsem si takhle vyzkoušel nepříjemné přeskakování datumu na Panerai i na Rolexech. Nic se mi s hodinkami nestalo, ale hodinkovému fanouškovi to rve uši i srdce, když slyší podivné zvuky a cítí nehezký odpor ve strojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2021 v 16:25, michalval napsal:

Gratuluju Víte, krásný hodinky! Vintage look, správná velikost, rotor s křížem, to všechno se mi moc líbí. A navíc "neprofláklé". Těším se na další (od Tebe vždy kvalitní) fotky. 

A co se týče nastavování, tak se držím rady, kterou jsem tady již před mnoha lety obdržel a která by mohla platit i pro Tvůj kousek: Když drbeš do data a jiných komplikací, ručky vždy dolů 😄 

Díky moc a super ráda, to bych si mohl zapamatovat 😃👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2021 v 17:05, honza71 napsal:

Krasny hodinky, gratuluji. Fotky by si takovej kousek imho zaslouzil lepsi. Tohle je jak z prodejniho inzeratu na fejky :D

Jojo taky mi dělají radost, snad se o víkendu dostanu k těm lepším fotkám 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2021 v 17:34, michalval napsal:

Mimochodem: koukám, že jsem si spletl Víta s Vítem 🙂 Ten který dělá parádní fotky hodinek je ten druhý Vít, ale tak třeba se tenhle Vít taky pochlapí 🙂 

 

Budu se snažit nedělat ostudu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...