Přejít na obsah

Vacheron Constantin Fiftysix Complete Calendar


Doporučené příspěvky

lehky update po par mesicich, hodinky jsou velmi prijemne na denni noseni. takrka nevim, ze je mam na ruce. cifernik  je plny barev od bileho zlata po zlute. pusobi dojmem vetsich hodinek a to asi diky stupnici data po jeho obvodu. subtilni vterinova rucicka ladne krouzi a hodinky vypadaji jako by nemely vrchni sklicko. kdyz je splin na dusi staci je sundat s ruky a pohledem skrz dynko se svet zprijemni 😀

APC_0041.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sakra, tohle mi úplně uniklo. To je velká paráda! A strojek nádhera. Občas mě napadne myšlenka pustit celou sbírku a pořídit jeden takový kousek z oblasti HH a odhlásit se z fóra 😄 ale zatím jsem tam psychicky nedospěl:-) PS: nejlepší je stejně ta fotka s kartonovým boxem, kde je "made in thailand" či co 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, xcmaniax napsal:

Sakra, tohle mi úplně uniklo. To je velká paráda! A strojek nádhera. Občas mě napadne myšlenka pustit celou sbírku a pořídit jeden takový kousek z oblasti HH a odhlásit se z fóra 😄 ale zatím jsem tam psychicky nedospěl:-) PS: nejlepší je stejně ta fotka s kartonovým boxem, kde je "made in thailand" či co 😄 

Přesně tohle jsem chtěl napsat - poslední dobou přemýšlím, jestli by nebylo lepší prodat většinu kousků co mám a koupit jeden kulervoucí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, xcmaniax napsal:

Sakra, tohle mi úplně uniklo. To je velká paráda! A strojek nádhera. Občas mě napadne myšlenka pustit celou sbírku a pořídit jeden takový kousek z oblasti HH a odhlásit se z fóra 😄 ale zatím jsem tam psychicky nedospěl:-) PS: nejlepší je stejně ta fotka s kartonovým boxem, kde je "made in thailand" či co 😄 

díky moc za pochvalu, jo ten obal papírový je přísný, naštěstí zbytek je made in Swiss 😅 já se do nich tak zamiloval, že jsou z HH skoro daily watch. ale co žijeme jen jednou tak proč se na tu nádheru nedívat co nejčastěji 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ragu napsal:

Přesně tohle jsem chtěl napsat - poslední dobou přemýšlím, jestli by nebylo lepší prodat většinu kousků co mám a koupit jeden kulervoucí. 

já myslím že bych i dal, jen bych sem pak nesměl chodit každý den na kukačku 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vít napsal:

lehky update po par mesicich, hodinky jsou velmi prijemne na denni noseni. takrka nevim, ze je mam na ruce. cifernik  je plny barev od bileho zlata po zlute. pusobi dojmem vetsich hodinek a to asi diky stupnici data po jeho obvodu. subtilni vterinova rucicka ladne krouzi a hodinky vypadaji jako by nemely vrchni sklicko. kdyz je splin na dusi staci je sundat s ruky a pohledem skrz dynko se svet zprijemni 😀

APC_0041.jpg

ještě přidám jednu B&W 😊APC_0040.thumb.jpg.650fc20901e55b3dcca0f778d220fa37.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xcmaniax inak je to vcelku zaujímavé, ako niektorí výrobcovia sú preferovaní a niektorí naopak nedocenení (predajom). Vacheron obrovská história, dokonalé spracovanie, ich špeciálne kúsky idú v dražbách za šialené ceny a z bežnej produkcie nie je veľký problém sa dostať takmer k čomukoľvek. Lange má myslím väčšinu modelov dostupných, Odysseus je asi výnimkou. Pritom spracovaním myslím Lange nijako nezaostáva ani za Patekmi. Naopak pri AP si treba počkať okrem Code 11.59 asi na všetko a k špecialitkám sa bežný smrteľník len ťažko dostane (no sú to dokonalé hodinky). O PP sa asi ani netreba baviť, to je iný svet, ktorý ma našťastie nikdy neoslovil 😄 

No to platí aj v nižšej lige. Ulysse Nardin, či Zenith robia skvelé "nedocenené" hodinky, zatiaľ čo RLX urobí milión hodiniek ročne a poradovník bude mať na ne, nech vyrobí čokoľvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Willie McBride napsal:

@xcmaniax inak je to vcelku zaujímavé, ako niektorí výrobcovia sú preferovaní a niektorí naopak nedocenení (predajom). Vacheron obrovská história, dokonalé spracovanie, ich špeciálne kúsky idú v dražbách za šialené ceny a z bežnej produkcie nie je veľký problém sa dostať takmer k čomukoľvek. Lange má myslím väčšinu modelov dostupných, Odysseus je asi výnimkou. Pritom spracovaním myslím Lange nijako nezaostáva ani za Patekmi. Naopak pri AP si treba počkať okrem Code 11.59 asi na všetko a k špecialitkám sa bežný smrteľník len ťažko dostane (no sú to dokonalé hodinky). O PP sa asi ani netreba baviť, to je iný svet, ktorý ma našťastie nikdy neoslovil 😄 

No to platí aj v nižšej lige. Ulysse Nardin, či Zenith robia skvelé "nedocenené" hodinky, zatiaľ čo RLX urobí milión hodiniek ročne a poradovník bude mať na ne, nech vyrobí čokoľvek.

Je to tak. Taky skoro v každým oboru je nějaký nedostupný kousek, u nás ve firmě se třeba do téhle pozice dostala Škoda Octavia, na kterou teď kolegové čekají přes 12 měsíců 😄 😄 Nevím jak je to s dostupností Pateků v té oblekové kategorii, ale samozřejmě ocelové kousky jsou prakticky mimo normální trh - to platí pro PP, AP, Rolex...Proto jsem začal uvažovat z toho bláznoství po ocelových sportovních modelech vystoupit a jako o cíli uvažovat o něčem jiném - nějaký zlatý kousek třeba od Lange. V oceli je toho pořád tolik zajímavýho - IWC, Pamy, Zenith, poslední dobou se mi líbí i Hubloty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 1. 2022 v 9:57, MichalSVK napsal:

Vyzeraju perfektne! VC je celkom nedoceneny.. Myslim ze tento rok sa to moze zmenit.

díky moc, je radost nosit na ruce. dřív jsem měl prakticky jen sportovní hodinky, i když elegantní a tohle je takový jiný svět. chtěl jsem vyzkoušet něco ze svaté trojice a přitom na to nečekat 10 let :) navíc jsem neměl nikdy hodinky s ukazatelem dne v týdnu a ani sluneční fází. taky jsou to první hodinky co mám a ukazují datum (myšleno číslo) po staru - po obvodu, jak to bylo obvykle před příchodem Rolex Datajust. co je ještě taky prima, že pokud člověk nepotká fandu do hodinek tak ostatní nepoznají jejich cenu 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vít81 napsal:

... co je ještě taky prima, že pokud člověk nepotká fandu do hodinek tak ostatní nepoznají jejich cenu 😇

Toto je asi to najlepšie 😄 Tí, čo vedia, tak sa potešia a ocenia ich výnimočnosť a ostatných to trápiť nemusí, aj tak by riešili iba ich cenu ... sú to skutočne parádne hodinky, nech ti dlho robia radosť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...