Přejít na obsah

Rolex Daytona růžový zlato - která varianta


nastycrew52

Rolex Daytona růžový zlato - která varianta  

56 hlasů

  1. 1. Rolex Daytona růžový zlato - která varianta

    • Černá
      16
    • Hnědá
      23
    • Růžová
      17

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

moc se na názory neptám, ale v tomto případě bych udělal rád výjimku. Do budoucna plánuju pořídit Daytony v růžovým zlatě, ale nějak si nejsem jist vhodnou barvou cifru. A okouknout naživo všechny varianty je jaksi nereálné.

Děkuju Vám za názor.

Varianty.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nešlápneš vedlejší jakoukoliv variantou… každá má něco do sebe… ale jak psali kluci nademnou, vzal bych podobnou kombinaci co měl Honza…
podobný dilema jsem řešil v poslednich týdnech a nakonec objednal tyhle…

07e3294431c0ad4d69dafa99c0aa486a.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2021 v 13:00, Denjl napsal:

Tady nešlápneš vedlejší jakoukoliv variantou… každá má něco do sebe… ale jak psali kluci nademnou, vzal bych podobnou kombinaci co měl Honza…
podobný dilema jsem řešil v poslednich týdnech a nakonec objednal tyhle

Gratuluju k výběru. Když já nemám k tomu žlutýmu zlatu žádnej vztah, tak mě nechává (zatím) chladným

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když je to zcela mimo mojí ligu, tíhnu spíše k hodinkám se světlým ciferníkem (proto mám samé černé, jedny čokoládově hnědé, jedny modré a jen jedny bílé :D). Z téhle trojice bych vzal čokoládovou, černá se zlatými subciferníky je na mě moc kontrastní kombinace a růžový ciferník má trochu výrazný sunburst, což může po delší době začít vadit. Mám rád trochu skryté rafinovanosti, kombinaci různých tónů, nenápadný sunburst, co se ukáže až na sluníčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, JoyStick napsal:

Jojo, už delší dobu. Ohadem tak rok a půl už je čekačka i na fg. U těch se tedy občas povede, že sou i na krámě k mání, ale pokud chceš specifickou referenci, je to většinou na půl roku plus. 

Díky za info, ta čekačka není to tak dlouhá, to by se dalo vydržet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...