Přejít na obsah

UPGRADE září 2021


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Starý vzhled
pre.png 
Nový vzhled
post.png

(jiného přiblížení si nevšímejte)
Takže ten rank ("Megazávislák") tam byl a přesunul se do překrývajícího obrázku (který jsem odstraňoval),
příspěvky se zhustily aby byly rychleji čitelné, jinak vypadá všechno stejně - i ta uživatelská skupina tam už byla.

Já můžu nastavit aby to vypadalo skoro jakkoliv, ale příjde mi že ta změna je malá a celkově k lepšímu. Oni to třeba i uživatelsky testovali :)
Otázkou tedy je, mám tam ten rank pod jméno zase vrátit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 21. 9. 2021 v 11:55, JoyStick napsal:

Ve starém panelu to šlo navíc editovat, já jsem tam neměl zobrazeno megazávislák, ale slámochroup. To už v novém panelu taky nevidím.

Je mi to vcelku jedno, jen mi šlo o zjištění, jestli nemám někde chybu já individuálně. :) 

Čekej, počkej, jak jako vcelku jedno? Takhle bylo jasný kdo je kdo. Snad jako staří pardálové a velevlažní členové máme svý práva! Já trvám na opakování ceremoniálu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas. Současná podoba timingu je nešťastná, nepřesná a mírně infantilní.

Za rank pod nickem bych se taky přimlouval. Jen ze zvědavosti - proč se s těmahle věcma vůbec hýbe? Vadí to něčemu? Bxly to takové zažité drobné benefity fóra, dokreslující dojem o aktivních členech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 10. 2021 v 8:12, nickolas napsal:

Čekej, počkej, jak jako vcelku jedno? Takhle bylo jasný kdo je kdo. Snad jako staří pardálové a velevlažní členové máme svý práva! Já trvám na opakování ceremoniálu!

Nicko tvl Ty dyž si nezměníš profilofku, tak Tě každej pozná i bez slintu pod ní :D Myslim že já sem taky bezpečně zaškatulkovanej :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Radek124 napsal:

Smím se zeptat co má znamenat upozornění, že se nějaký neznámý “MichalMCMXC zaregistroval pomocí (mého) odkazu” - že by nějaká nově nalezená asijská díra do zabezpečení “nového” IPB?

No, to by mne také zajímalo, ale netuším. Takže @adasek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...