Přejít na obsah

UPGRADE září 2021


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky za upozornění,
spadlo to a nenahodilo se to.

Mar 10 02:43:54 chronomag-elastic elasticsearch[738]: fatal error in thread [elasticsearch[chronomag-elastic][generic][T#26]], exiting
Mar 10 02:43:55 chronomag-elastic elasticsearch[738]: java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Mar 10 02:44:40 chronomag-elastic elasticsearch[738]: fatal error in thread [elasticsearch[chronomag-elastic][generic][T#14]], exiting
Mar 10 02:44:40 chronomag-elastic elasticsearch[738]: java.lang.OutOfMemoryError: Java heap space
Mar 10 02:44:40 chronomag-elastic systemd[1]: elasticsearch.service: Main process exited, code=exited, status=127/n/a
Mar 10 02:44:40 chronomag-elastic systemd[1]: elasticsearch.service: Failed with result 'exit-code'.

Restartuji, za pár minut by to mělo být v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, tombas napsal:

@adasek @Bert Kam zmizelo celé beemanovo vlákno XIIVI??? :tired:

Beeman nedodržel (ani napotřetí) obchodní hodinkovou dohodu. Nejsem si úplně jist, zdali to dokáže odčinit. Beeman out, vlákno out. Bez diskuze. Píču ze sebe dělat nenechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě. Já jsem Beemanovi asi tak před dvěmi lety slíbil podporu. Svůj slib jsem dodržel. Beeman mi před dvěmi měsíci slíbil podporu v jednom hodinkovém projektu. (Tento samozřejmě směřoval k Chronomagu.) Opakovaně se na to totálně vy-ral. Vůbec nic nedodržel. Díky časovému skluzu jsem za kokota u dvou subdodavatelů. Vůbec nevím, zdali stojím z jeho strany o nápravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( od dob internetu si lide davaji do drzky takhle...asi....

nechci nikoho obhajovat, ale zname Beemana..ten rozvrta tolik veci najednou a odbiha od nich k novym... a nestiha a hlavne neumi pracovat s prioritama.... ale kterej umelec jo..ze.. on to vytvori ale az ve chvili kdy na to je spravna konstalace hvezd :) ale rozhodne v tom neni umysl z jeho strany.. jemu plyne cas jinak..zajedme si na jih..vychod... myslim ze za to se na nej nemuzeme zlobit...je uz takovy.. ma na druhou stranu mnoho prednosti kterymi mnohe prevysuje...a kterymi snad i kompenzuje tento svuj nesvar....

chci rict ze kdybych po nem neco chtel tak vim ze cas bude ta promenna ktera nedopadne.. ze kdybych chtel neco co musi byt nacas tam musim lovit jinde... vzdyt jeho hodinky maj skluz min rok ci 2 proti jeho planu..to neni kritika to je fakt :)

kdybychom meli z fora vyloucil vsechny co neco slibej a pak to nedopadne.. by tu moc lidi nebylo..ruku na srdce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RoBerte, tohle je strasna skoda. Vidim do toho malo, ale z Béčkovy prace jsem mel pocit tisickrat lepsi nez z Berkuse a jemu podobnych "hodinaru". Ale co si budeme, umeni je jedna vec a byt ferovej partner pro dohodu je vec druha. A nejde to oddelit. Musi to fungovat oboje. Snad se to brzo urovna a Béčko se vrati!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 3. 2022 v 19:35, Bert napsal:

No právě. Já jsem Beemanovi asi tak před dvěmi lety slíbil podporu. Svůj slib jsem dodržel. Beeman mi před dvěmi měsíci slíbil podporu v jednom hodinkovém projektu. (Tento samozřejmě směřoval k Chronomagu.) Opakovaně se na to totálně vy-ral. Vůbec nic nedodržel. Díky časovému skluzu jsem za kokota u dvou subdodavatelů. Vůbec nevím, zdali stojím z jeho strany o nápravu.

Děkuji za srozumitelné vysvětlení.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert odepnul téma

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...