Jump to content

UPGRADE září 2021

Share

Recommended Posts

• Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahoj,
je to nová funkcionalita "Odměna za doporučení", ale IPS tam má sekvenční id uživatele, takže je to očividně využívané (zneužívané) spammery (možná že "doporučený" uživatel působí na antispam důvěryhodněji).
Takže jsem tu funkci právě vypnul.
Takhle to vypadalo:

referal.jpg

• 2 weeks later...

Není to nic zásadního, ale ta oblast avataru mi nepříjde vyřešená uplně šťastně.

1) Počet příspěvků bych raději viděl nezaorkouhlený. Vím o tom, že několik členů (včetně mě) má tendenci věnovat příspěvkům s kulatým číslem pořadí zvláštní důležitost. Něco ve smyslu: "teď budu dávát desetitisící příspěvek, tak si dám záležet". Tím, že to není na první pohled vidět a musí se do profilu nebo najíždět myší, se to myslím zbytečně komplikuje. 

2) Skupinu "Členové_50" je teda podle mě úplně zbytečné ukazovat. Místo toho by se dal vymyslet status, který něco znamená...třeba podle počtu příspěvků nebo délky registrace případně obojího. Nováček, stálý člen, závislák, megazávislák...prostě něco v tom smyslu - zároveň by to nahradilo ten popisek mezi avatarem a nickem, který tam dřív byl. Plus by se třeba dalo podle barvy toho statusu poznat, jestli má daný člen právo vytvářet inzeráty.

3) Ikona moderátora v avataru je super nápad!

Jsou to drobnosti...klidně to nechte jak to je :-D.