Přejít na obsah

One-watch-guy vyberá druhé hodinky


schrapnel

Doporučené příspěvky

Ahoj,

asi pred 10r som si kúpil svoje prvé naozajstné hodinky .. Omega Seamaster PO 45mm, ktoré s radosťou nosím takmer každý deň.

Pôvodný plán bol, že tie hodinky raz prenechám svojmu synovi.

- Čo čert nechcel, narodil sa mi druhý syn :D - a ja teraz vyberám nejaké hodinky, druhé, "pre syna" - aspoň tak to musím odprezentovať manželke...  Samozrejme vyberám hodinky, ktoré sa mi budú páčiť, pretože minimálne ďalších 18r ich budem nosiť ... Len akosi si neviem vybrať aké... Rád by som niečo cenovo ± rovnaké, Omegy sú pre staršieho syna.

Nejaké zaujímavé typy? Nechcem žiadnu exotiku, niečo čo aj po 20r bude mať hodnotu. 

Zatiaľ mi padlo oko na Panerai Luminor ale asi by som nepohrdol ani Speedmastermi, aj keď by som chcel asi niečo iné ako Omega..

Budget - okolo 100.000 Kč.

 

Díky za tipy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som Ti najprv chcel pogratulovat k tym desiatim rokom s jednymi hodinkami - niektori tolko nevydrzia ani so zenou ;)

Som na tom podobne, ako Ty - po niekolkych porotovanych kusoch mam uz treti rok Aqua Terry a vyzera, ze to s nimi "vydrzim". Co sa tyka Tvojho vyberu - za mna jednoznacne Moonwatche. Nad nicim inym by som nerozmyslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si prave myslim, ze Moony by byly k tem PO idealni do komba. Jsou to a uz velmi pravdepodobne zustanou snad nejikonictejsi hodinky vubec, ktery jdou furt koupit za relativne slusny penize, ale s tim, jak vsichni vsechno zdrazujou, bych si tipnul, ze do par let budou na krame za 2 kila plus, takze bych zase tak moc s nakupem neotalel... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V osmnácti se o ty PO kluci poperou, protože kdo by chtěl nosit dědkovský hodinky v osmnácti, žejo? 😛

Pokud chceš zůstat u omegy, tak dávám hlas AquaTerrám. Panerai nejsou též vůbec špatný tip, akorát se musíš modlit (ostatně platí to i v případě PO), že kluci nebudou mít 16cm zápěstí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, shewcza napsal:

V osmnácti se o ty PO kluci poperou, protože kdo by chtěl nosit dědkovský hodinky v osmnácti, žejo? 😛

Pokud chceš zůstat u omegy, tak dávám hlas AquaTerrám. Panerai nejsou též vůbec špatný tip, akorát se musíš modlit (ostatně platí to i v případě PO), že kluci nebudou mít 16cm zápěstí. :)

Hele, dostanú ich (ak si zaslúžia) asi až k narodeniu ich potomka - aby ich mali komu aj oni odovzdať ... Takto ich 20r debil predá na aukre aby mal na ojazdený ford sierra :D 

 - Chlapi - ale na tie moony ste ma nalákali, vôbec by mi nevadilo ich nosit na ruke ... tvl do 55-60? ... kur🤧a už som starý foter :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...