Jump to content

Tag Heuer servis Praha

Mašu
 Share

Recommended Posts

Chlapi, kam na servis Tag Heuer v Praze? 

Nic jsem na netu nenašel. Altman na Václaváku už není a Bechyně s Dušákem a Koscom posílají do Brna Hanákovi?

Díky moc.

Edited by Mašu

před 31 minutami, Mašu napsal:

Chlapi, kam na servis Tag Heuer v Praze? 

Nic jsem na netu nenašel. Altman na Václaváku už není a Bechyně s Dušákem a Koscom posílají do Brna Hanákovi?

Díky moc.

autorizák dělá i Onyx, dal bych to jim...myslím, že dělají komplet Swatchgroup...a to Tag Heuer je...

před 55 minutami, rekib1 napsal:

autorizák dělá i Onyx, dal bych to jim...myslím, že dělají komplet Swatchgroup...a to Tag Heuer je...

Hergot neblbni mi hlavu, normálně jsem zaváhal. No ale Tag ve Swatch group neni:)

Před hodinou, Micey napsal:

Hergot neblbni mi hlavu, normálně jsem zaváhal. No ale Tag ve Swatch group neni:)

...hm máš pravdu, nějak jsem to vystřelil....a blbě, beru zpět....není no... :)

V 22. 9. 2021 v 14:40, Micey napsal:

Zdar, jako autorizovanej v záruce myslíš? Carollinum řekl bych. A pokud nejsou v záruce, směle Onyx..

Vlastni zkusenost s Carollinum a borci, vse v pohode. Byly v zaruce, jen jsem predlozil kartu. Hodinky jsem mel do 14 dni, mely chybu automatickeho natahu.. dle hodinare neco bylo povolene. Zavada vice mene zadna. Zvladli to sami v Praze, nikam je neposilali. 👍 @Jinak Ruda a Onyx jsou samozrejme borci. 

Závada na  Carrerách cal 02, řešeno v Carollinu poslali do Švajcu hotovo do 3 týdnů jednání i oprava perfekt  doporučuji

conrad

BTW byly v záruce