Přejít na obsah

Born to Measure


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ako som bol skepticky a ocakaval som dalsiu bortacinu, tak toto, vazeni, je pecka! Poriadne retro v modernom kalibri s manualnym natahom! Trochu mi je luto priemeru - 43 mm je na hodinky, ktore maju odkazovat na historicke modely trochu vela. Cena, samozrejme, kozmicka... 

Edit: Za tie prachy by som uz fakt ocakaval keramicku lunetu a nie hlinikovu...

Upraveno uživatelem miguel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako co me u Omegy sere posledni leta je, ze vsecko je tak nejak na jen 80-90%, dycky je tam neco.... zasadit neco jako cifr z 33.3 do pozudra a tahu od Speedmasteru, to je fakt peklo. Vypada to jako skladacka a ne jako seriozne mineny tribute... a taky mam spatnou naladu:)
Edit, abych jen nekonstruktivne neplival, za me to melo byt v subtilnejsim pouzdre a nejakym moderni beads of rice/

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to na první pohled (a po očekávání a tipování) taky nejdřív bral jako kočkopsa, ale čím víc na ně koukám, tím víc se mi líbí. Možná je to jen fotkama, ale přijde mi, že se konečně povedlo vytvoŕit něco, o co se marně snažily sportovnější reference z řady Constellation (opulentní, ale divné pouzdro i tah) i některé kousky z řad Seamaster a Speedmaster (elegantní, ale obvykle stŕídmé, jednoduché). Tohle je mix obojího, možná konkurence sportovně-luxusních modelů jiných top značek. Ta cena je na nich vidět.

Edit: to Speedmaster pouzdro a tah podle mne zvolili proto, aby tam dostali jasnou Omega signaturu (vzhledem k tomu, ze cifr i ručky nejsou dost charakteristické).

 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...