Přejít na obsah

Biatec Majestic Night Sky


Doporučené příspěvky

Môj nový prírastok do hodinkovej rodiny je pre zmenu zo Slovenska s vnútornosťami Eterna 3901A. Vyrobených 150 kúskov, spracovanie veľmi príjemné, dokonca aj krabička neurobila hanbu. Za mňa max. spokojnosť a príjemné hodinky ako spestrenie čakania na tie vysnívané 😄

 

Viac foto skúsim za svetla ...

IMG_20210927_171107.jpg

IMG_20210927_170940.jpg

IMG_20210927_174555.jpg

IMG_20210927_174631.jpg

IMG_20210927_174751.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, mlsoun1 napsal:

Gratuluji pane,jsou to krásné hodinky s bombastickým ciferníkem s aventurínu.Těším se na brzkou recenzi😉

Ďakujem, ten ciferník je neskutočný - dlho som nad tými hodinkami váhal, odkedy som ich videl na nete, nakoľko som mal o hodinkách nejaké predstavy a tu mi nejaké drobnosti vadili, no keď som zistil, že sú vcelku vypredané a na jedny som ešte narazil v obchode, tak mi nedalo ich nekúpiť 😄 No aj ich pripravované noviny vyzerajú zaujímavo, držím im palce, nech sa im darí. V dnešnej dobe sa presadiť v tomto tradičnom segmente iste nie je jednoduché.

před 10 minutami, Radek Cigi napsal:

Taky se přidávám s gratulací. Parádní kousek a provedení ciferníku i dýnka se mi moc líbí. Ať ti dělají radost a těším se na fotky - ideálně na denním světle. 

Ďakujem, pokúsim sa spraviť lepšie fotky, aj keď sa obávam, že ten ciferník sa ani odfotiť nedá. Aj na stránke výrobcu sú profi fotky, ktoré tiež nezodpovedajú realite, nakoľko ten ciferník je tak trblietavý, že sa až bojím, ako bude na slnku vyzerať 😄 No musím uznať, že výrobca dbal na každý detail, od krabičky, cez kartičku s návodom, po hodinky - všetko ako má byť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou teda povedený, ani jsem nevěděl, že tuhle limitku dělají. Cifr i ručičky moc krásný, pouzdro v super velikosti👍. Jsem zvědav na víc fotek na světle. Mimochodem, u IWC Portuguese mám ve verzi s modrým cifrem a stříbrnýma ručkama trošku problém s čitelností, na umělým světle se ty ručky na sunburst ciferníku trošku ztrácí, tady to díky tmavšímu cifru vypadá, že čitelnost bude v cajku…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, michalval napsal:

Gratuluju k nákupu. Moc hezký ciferník i dýnko. 👍

Ďakujem, ich hodinky ma vo všeobecnosti zaujali. V našich končinách je málokedy niekto, kto by sa pustil do takéhoto projektu a zatiaľ milo prekvapili. Aj ich pripravované kúsky vyzerajú zaujímavo.

Před hodinou, Karussell napsal:

Ty jsou teda povedený, ani jsem nevěděl, že tuhle limitku dělají. Cifr i ručičky moc krásný, pouzdro v super velikosti👍. Jsem zvědav na víc fotek na světle. Mimochodem, u IWC Portuguese mám ve verzi s modrým cifrem a stříbrnýma ručkama trošku problém s čitelností, na umělým světle se ty ručky na sunburst ciferníku trošku ztrácí, tady to díky tmavšímu cifru vypadá, že čitelnost bude v cajku…

Tu mi zatiaľ čitateľnosť príde OK, len na dennom svetle som si ešte "nezvykol" na trblietavosť toho ciferníka. Po tejto limitke som sa pozeral, odkedy ju predstavili, no stále som sa nevedel rozhodnúť, či chcem hodinky od tak mladej firmy bez ich vlastného kalibru. No minulý týždeň som sa zo zvedavosti pozrel na stránku výrobcu, čo má nové a videl som, že tento model je vypredaný. Tak ma to trošku zamrzelo, že som to preváhal, lebo to mohli byť pekné hodinky, aj keď dovtedy som ich naživo nevidel. Na druhý deň som zistil, že jedny majú ešte na predajni dokonca len pár ulíc od môjho bytu, tak som sa išiel pozrieť ... a nakoniec sa to za tie peniaze nedalo nekúpiť. Ak bude dobrý kvartál, Portuguese snáď budú na Vianoce 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...