Přejít na obsah

Bílý ciferník - max 39mm + kovový tah


Doporučené příspěvky

Ahoj, protože nemám žádné hodinky s bílým ciferníkem, chtěl bych si jedny pořídit. Aktuálně mám pocit, že jsem prolistoval už všechny varianty a stále nemám vybráno, proto prosím o tip, pokud víte o hodinkách s následujícími vlastnostmi:

  • bílý ciferník
  • velikost maximálně 39mm
  • kovový tah - celobroušený (bez lesklých dílků)
  • automaty

Téměř ideální varinta mi vychází SARB035 (černé 033 jsem kdysi měl a vyčítám si že jsem je prodal :D) Bohužel dostupnost aktuálně již není nejlepší.

Další, které se mi líbí ale nejsou již dostupné, jsou Sinn 556i v bílé verzi.

Tissot PRX jsem zamítl kvůli typu použitého strojku.

Z hodinek, které jsou stále v prodeji se mi líbí nejvíce Seiko SPB165Citizen NB1050 případně Christopher Ward C63 Sealander

C63-39ADA3-S00W0-B0_Picture_2.jpg?sw=600&sh=60086725.jpgCitizeNB1050-59A1_1200x1200.jpg?v=1631851240

U Wardů si nejsem jist oranžovou barvou na cifru, Seiko je mi ze zmíněných značek nejsympatičtější ale víc by se mi líbil nelesklý tah a tak se zatím nejvíce přikláním Citizenu.

Předem moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 minutami, Gustaf napsal:

Seiko 5 za tašku hrušek....

IMG_20210914_194605.jpg

Jako super! Ale asi by mě vadil ten daydate. Ale za cca 20 000,- rozdíl by někdo dokázal přivřít oko 😁

Ty Seika jsou snad nejhorší..za ty peníze za mě šílenost. 

Citizeny moc pěkný, ale já bych bral z tohoto výběru Wardy..ta lehká oranžová to správně oživuje a není to celý bledý.

Věřím ale že se ale ještě něco najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, shewcza napsal:

@Spongebob to mají i ty Wardy leštěný střed 😉 asi největší slabina původního modelu.

Ouch..tak to sorry :D na těch fotkách to není tolik zřejmý a měl jsem novější model a ten to právě lesklý neměl jak teda říkáš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten bude na 99% stejný. Potěšilo mě, že Ward už nedělá ty škaredé endlinky  s ocucanou hranou středového dílku. To mi strašně vadilo, působilo to laciným dojmem, teď je to jiná písnička.

20190614_195944-01.jpeg

20210930_092519.jpg

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...