Přejít na obsah

Bílý ciferník - max 39mm + kovový tah


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Citizeny mi za ty prachy přijdou z fotek dost lacině působící, ručičky jsou bez výrazu a vypadají komplet leštěné, čitelnost si myslím nebude nic moc. Spona tahu má sice vysoustružený můstek, ale samotná je ohýbaný plech a 2 dírky mikroregulace.. osobně nikdy víc, ten tah prostě nesedne až na naprosté výjimky.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, za me jednoznacne ty Citizenky. Presne jak pises, dle tve specifikace odpovidaji nejlepe, jsou paradne zpracovane, jsou hezke a je to zase neco jineho. Sam nad nima uvazuju. U tech Wardu me strassssssne vadi ta vykradacka Rolexu, vice mene presne jak popisuje Matous ve svem videu. Vim o cem mluvim, mam Stajny😁.. kdyz jsem je kupoval, tak jsem si myslel jak to “nezvladnu..” Ted se skoro stydim je nosit. Musim taky mrknout na ty Orienty jak pise @tombasty jsou taky pecka! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Postal80 napsal:

Ahoj, za me jednoznacne ty Citizenky. Presne jak pises, dle tve specifikace odpovidaji nejlepe, jsou paradne zpracovane, jsou hezke a je to zase neco jineho. Sam nad nima uvazuju. U tech Wardu me strassssssne vadi ta vykradacka Rolexu, vice mene presne jak popisuje Matous ve svem videu. Vim o cem mluvim, mam Stajny😁.. kdyz jsem je kupoval, tak jsem si myslel jak to “nezvladnu..” Ted se skoro stydim je nosit. Musim taky mrknout na ty Orienty jak pise @tombasty jsou taky pecka! 

Já Ti nevím, ale srovnávat Wardy se Steinem sub? Pojďme postupně. Jiné pouzdro, jiné rozměry, jiné indexy, jinde datumovka, jiné ručičky. Podobná je pouze GMT ručička a barva kterou Ward používá již mnoho let, ale jinak máš pravdu, jsou to úplně stejné hodinky. A to nepíšu protože je mám, ale protože mi nepřijde fér strkat Wardy do jednoho pytle se Steiny.

 

Foto credit instagram: 4runningsc

Screenshot_20210918-212452_Instagram-01.jpeg

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewcza+1 …taky nevím po jakých bobulích rostou tyhle influencerské bajky o vykrádačkách Rolexu, který by možná sám měl problémy s “designovou originalitou”, pokud by se do toho začalo rýpat. CW nemám a ani panu Wardovi nehodlám dělat advokáta - ale to že mají hodinky kruhovej ciferník, automaticky natahovanej GMT strojek s datumkou, korunku vpravo, 4 rafiky s “kupodivu” 24-hodinovou lunetou a k tomu všemu podobné barvy (sám mám stříbrné auto, v něm motor, 4 kola s černýma gumama, oranžové blinkry a volant vlevo - vykradl snad zlý Toyoda nedostižnou Chrochtávii?) opravdu není důvod k tvrzení, že by celá svébytná kategorie GMT hodinek byla napodobeninou ausgerechnet Exp2. A jestli to přesto někdo tvrdí, je u mě buď ignorant, nebo potřebuje nové brejle a ne nové hodinky :whistle:

PS: Kdybych si z těch dvou výše musel vybrat jen podle vzhledu, čistě subjektivně by u mě vyhrál Ward. Ale protože GMT nepotřebuju a nemám tak malou tlapu, tak mi s bilým cifrem do kanclu stačí Snowflake GS, na ven Nocturnal Fortisky - a do penálu unikátní La Grande Classique :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

Já Ti nevím, ale srovnávat Wardy se Steinem sub? Pojďme postupně. Jiné pouzdro, jiné rozměry, jiné indexy, jinde datumovka, jiné ručičky. Podobná je pouze GMT ručička a barva kterou Ward používá již mnoho let, ale jinak máš pravdu, jsou to úplně stejné hodinky. A to nepíšu protože je mám, ale protože mi nepřijde fér strkat Wardy do jednoho pytle se Steiny.

 

Foto credit instagram: 4runningsc

Screenshot_20210918-212452_Instagram-01.jpeg

Covece ja ti taky nevim?! 
predpokladam ze cist umime, cesky taky - tak kde - KDE?! - srovnavan Ward a Steiny spolu?? To jsem asi dementni..😉

Stovnal jsem Ward a Rolex ExII a dale Rolex a Stein - ty vis ktere mam? Ne ze? Bavime se o Subech = uplne jiny modely.. 
A nez zacnete s plasty, blbostmi a pretacet.. Please, ctete poradne!! Jste tady samej Mega giga zavislak - tak se chovejte jako odbornici.. 😡

Jeste jednou, souhlasim s Matousem, ty Wardy si hrajou na Polarky od Rolexu! Stejne jako moje Ocean One na Suby. 
@Radku - auto, kola, motor - to jsi se uz hodne snizil. To je argument jak.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, shewcza napsal:

Já Ti nevím, ale srovnávat Wardy se Steinem sub? Pojďme postupně. Jiné pouzdro, jiné rozměry, jiné indexy, jinde datumovka, jiné ručičky. Podobná je pouze GMT ručička a barva kterou Ward používá již mnoho let, ale jinak máš pravdu, jsou to úplně stejné hodinky. A to nepíšu protože je mám, ale protože mi nepřijde fér strkat Wardy do jednoho pytle se Steiny.

 

Foto credit instagram: 4runningsc

Screenshot_20210918-212452_Instagram-01.jpeg

Jardo je to marný. Úplne rovnako boli porovnávané k expom Grand Seiko SBGN003, kde je rovnako u Warda rovnaká je farba GMT ručky a 24h ocelová luneta. Všetko ostatné je úplne iné, ale aj tak je to "kopírka" 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...