Přejít na obsah

Bílý ciferník - max 39mm + kovový tah


Doporučené příspěvky

Glorifikace designu Rolexu a přisuzování mu božského statusu jako tvůrci všeho už je silně přehnané, zvlášť s ohledem na divoká 60. a 70. léta, kdy se hodinky podobaly jako vejce vejci a spolehlivě říct, kdo s jakým designovým prvkem přišel jako první snad ani není možné.

Jedna ručička hodinky nedělá a dál je to každého osobní věc, jestli podlehne pocitu, že jsou ty které konkrétní hodinky jen kopírka Rolexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Postal80Ok, tak když jsi to nepochopil, tak mi prosím vysvětli co tak "straaaašně vykradli" Rolexu (to jsi napsat Ty)? A buď konkrétní. Kulaté černé indexy? Nebo snad kyklopa na trojce? Nebo to bude ta gmt luneta? Nebo snad font písma? Pouzdro? Sponu? Znak? Název? Nebo jde o tu barvu? Jako vážně? 🙂 hele já mám svojí hlavu a svoje názory. Nemusím přebírat názory někoho jiného. S Tebou nejde vést smysluplná debata, už jsem si toho všimnul několikrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, shewcza napsal:

@Postal80Ok, tak když jsi to nepochopil, tak mi prosím vysvětli co tak "straaaašně vykradli" Rolexu (to jsi napsat Ty)? A buď konkrétní. Kulaté černé indexy? Nebo snad kyklopa na trojce? Nebo to bude ta gmt luneta? Nebo snad font písma? Pouzdro? Sponu? Znak? Název? Nebo jde o tu barvu? Jako vážně? 🙂 hele já mám svojí hlavu a svoje názory. Nemusím přebírat názory někoho jiného. S Tebou nejde vést smysluplná debata, už jsem si toho všimnul několikrát.

Mluvil jsem o sobe ; ale komu neni rady.. ty GMT jsou u me podobne - jako u Matouse ve videu / Ruce a rucicky. Stejny nazor - vadi ti to?

https://romeoswatches.com/rolex-submariner-vs-steinhart-ocean-one-is-it-20x-better/

@Do debaty semnou te nastesti nikdo nenuti. Jsme v svobodne zemi a diky Bohu na svobodnem hodinkovem foru. Ty jsi tady slavny odbornik co vsechno mel a vsechno zna - jako napr. tve slavne vyroky ve smslu Tudor a jeho krive lunety a kvalita zpracování stoji za ho**. - Tak hold mas vazene nazory - u nehoho! U me ne👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slavným odborníkem jsi mě nazval Ty, já se považuji za poučeného začátečníka co je rád za každé nové info. Křivé lunety u Tudoru? To jsem ještě neviděl. Máš to nějaké popletené chlapče, zase začínáš být urážlivý a zbytečně normální debatu dostáváš na úroveň žumpy. Ok, takže brutáááální vykrádačka Rolexu, jak jsi napsal, je o jedné GMT ručičce, kterou Ward už používá roky. Tak to je fakt brutaaaaaalní zlodějina! Vy jste hlava pane Vachmajstr. Co vykrádají ty zelený a modrý? Mají stejnou ručičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, shewcza napsal:

Slavným odborníkem jsi mě nazval Ty, já se považuji za poučeného začátečníka co je rád za každé nové info. Křivé lunety u Tudoru? To jsem ještě neviděl. Máš to nějaké popletené chlapče, zase začínáš být urážlivý a zbytečně normální debatu dostáváš na úroveň žumpy. Ok, takže brutáááální vykrádačka Rolexu, jak jsi napsal, je o jedné GMT ručičce, kterou Ward už používá roky. Tak to je fakt brutaaaaaalní zlodějina! Vy jste hlava pane Vachmajstr. Co vykrádají ty zelený a modrý? Mají stejnou ručičku.

A na hovno cifry.. skoda ze ani nevis co tady trousis za rozumy. Ten tvuj posledni k Tudoru 🤣

@A s GMT mi dej pokoj, nejake tvoje rucky - rekl jsem podobne a srovnaval svoje Ocean One a Suby. Ale to uz jsem psal.. Konec diskuze. Ahoj

 

F4AAF09B-FAF1-4DE1-9C70-C00F1E188E55.png

38D82A11-5790-4FB4-9677-F20D6DDAC4FD.png

C6B3E13C-D98C-4DD3-BF63-E15C4C21BD01.png

4BBD1898-B76B-441B-93DB-9C4160ABD6A6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tonoucí se stébla chytá 🙂 jsi první koho si za 10 let tady musím v zájmu duševního zdraví vypnout, kde nejsou argumenty začne vytahovat úplně něco jiného. Za vším co jsem napsal z tvého printscreenu si stojím i dnes. Zeptej se dalších majitelů true story...měj se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nedal si cenové rozpětí nebo jsem to přehlédl, ale jedny světlé Sarby jsou v prodejní sekci. Já bych se ale jednoznačně přiklonil k tombasovi a vzal Mido Multifort. Co mi u Sarbů vadilo byl špatný kontrast ruček a indexů proti cifru, horší odečet času. U Mida úplně super, pokud by si měl strach z nového strojku s 80h rezervou nátahu, tak se dají sehnat nové s klasickou Etou. Měl jsem přesně tuhle světlou verzi ve velikosti 38mm a prodal jsem je jako nové jen proto, že byly tak dokonalé, že jsem neměl to srdce je začít nosit a otlouct a poškrábat. Jediné mínus byla mizerná lumi, ale to u té černé barvy asi ani jinak nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...