Jump to content

Bílý ciferník - max 39mm + kovový tah

Recommended Posts

Glorifikace designu Rolexu a přisuzování mu božského statusu jako tvůrci všeho už je silně přehnané, zvlášť s ohledem na divoká 60. a 70. léta, kdy se hodinky podobaly jako vejce vejci a spolehlivě říct, kdo s jakým designovým prvkem přišel jako první snad ani není možné.

Jedna ručička hodinky nedělá a dál je to každého osobní věc, jestli podlehne pocitu, že jsou ty které konkrétní hodinky jen kopírka Rolexu.

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Postal80Ok, tak když jsi to nepochopil, tak mi prosím vysvětli co tak "straaaašně vykradli" Rolexu (to jsi napsat Ty)? A buď konkrétní. Kulaté černé indexy? Nebo snad kyklopa na trojce? Nebo to bude ta gmt luneta? Nebo snad font písma? Pouzdro? Sponu? Znak? Název? Nebo jde o tu barvu? Jako vážně? 🙂 hele já mám svojí hlavu a svoje názory. Nemusím přebírat názory někoho jiného. S Tebou nejde vést smysluplná debata, už jsem si toho všimnul několikrát.

před 4 minutami, shewcza napsal:

@Postal80Ok, tak když jsi to nepochopil, tak mi prosím vysvětli co tak "straaaašně vykradli" Rolexu (to jsi napsat Ty)? A buď konkrétní. Kulaté černé indexy? Nebo snad kyklopa na trojce? Nebo to bude ta gmt luneta? Nebo snad font písma? Pouzdro? Sponu? Znak? Název? Nebo jde o tu barvu? Jako vážně? 🙂 hele já mám svojí hlavu a svoje názory. Nemusím přebírat názory někoho jiného. S Tebou nejde vést smysluplná debata, už jsem si toho všimnul několikrát.

Mluvil jsem o sobe ; ale komu neni rady.. ty GMT jsou u me podobne - jako u Matouse ve videu / Ruce a rucicky. Stejny nazor - vadi ti to?

https://romeoswatches.com/rolex-submariner-vs-steinhart-ocean-one-is-it-20x-better/

@Do debaty semnou te nastesti nikdo nenuti. Jsme v svobodne zemi a diky Bohu na svobodnem hodinkovem foru. Ty jsi tady slavny odbornik co vsechno mel a vsechno zna - jako napr. tve slavne vyroky ve smslu Tudor a jeho krive lunety a kvalita zpracování stoji za ho**. - Tak hold mas vazene nazory - u nehoho! U me ne👍

Slavným odborníkem jsi mě nazval Ty, já se považuji za poučeného začátečníka co je rád za každé nové info. Křivé lunety u Tudoru? To jsem ještě neviděl. Máš to nějaké popletené chlapče, zase začínáš být urážlivý a zbytečně normální debatu dostáváš na úroveň žumpy. Ok, takže brutáááální vykrádačka Rolexu, jak jsi napsal, je o jedné GMT ručičce, kterou Ward už používá roky. Tak to je fakt brutaaaaaalní zlodějina! Vy jste hlava pane Vachmajstr. Co vykrádají ty zelený a modrý? Mají stejnou ručičku.

před 14 minutami, shewcza napsal:

Slavným odborníkem jsi mě nazval Ty, já se považuji za poučeného začátečníka co je rád za každé nové info. Křivé lunety u Tudoru? To jsem ještě neviděl. Máš to nějaké popletené chlapče, zase začínáš být urážlivý a zbytečně normální debatu dostáváš na úroveň žumpy. Ok, takže brutáááální vykrádačka Rolexu, jak jsi napsal, je o jedné GMT ručičce, kterou Ward už používá roky. Tak to je fakt brutaaaaaalní zlodějina! Vy jste hlava pane Vachmajstr. Co vykrádají ty zelený a modrý? Mají stejnou ručičku.

A na hovno cifry.. skoda ze ani nevis co tady trousis za rozumy. Ten tvuj posledni k Tudoru 🤣

@A s GMT mi dej pokoj, nejake tvoje rucky - rekl jsem podobne a srovnaval svoje Ocean One a Suby. Ale to uz jsem psal.. Konec diskuze. Ahoj

F4AAF09B-FAF1-4DE1-9C70-C00F1E188E55.png

38D82A11-5790-4FB4-9677-F20D6DDAC4FD.png

C6B3E13C-D98C-4DD3-BF63-E15C4C21BD01.png

4BBD1898-B76B-441B-93DB-9C4160ABD6A6.png

Tonoucí se stébla chytá 🙂 jsi první koho si za 10 let tady musím v zájmu duševního zdraví vypnout, kde nejsou argumenty začne vytahovat úplně něco jiného. Za vším co jsem napsal z tvého printscreenu si stojím i dnes. Zeptej se dalších majitelů true story...měj se

Ahoj, nedal si cenové rozpětí nebo jsem to přehlédl, ale jedny světlé Sarby jsou v prodejní sekci. Já bych se ale jednoznačně přiklonil k tombasovi a vzal Mido Multifort. Co mi u Sarbů vadilo byl špatný kontrast ruček a indexů proti cifru, horší odečet času. U Mida úplně super, pokud by si měl strach z nového strojku s 80h rezervou nátahu, tak se dají sehnat nové s klasickou Etou. Měl jsem přesně tuhle světlou verzi ve velikosti 38mm a prodal jsem je jako nové jen proto, že byly tak dokonalé, že jsem neměl to srdce je začít nosit a otlouct a poškrábat. Jediné mínus byla mizerná lumi, ale to u té černé barvy asi ani jinak nejde.