Přejít na obsah

Fixace komodit a její zrušení


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Oplt napsal:

Tak ČEZ dnes brutálně zdražil. Jsem měl kliku....smlouvu jsem s nimi podepsal v úterý.

No, ty vogo, to je masakr, teď koukám na ceníky, naštěstí jsem prodloužil smlouvu tak jako ty čtrnáct dní zpátky, ufff. Dávám solár na střechu i kdybych si měl půjčit, to je asi jediná cesta....bůh s námi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S náma se snaží vyjebat Bohemia Energy .... máme novej fix asi na 2 roky co se dělal někdy 3 měsíce zpátky a teď poslali dopis že nás chtěj překlopit na ceny aktuální na burze (neptají se jako jestli chceme, je to pro ně hotová věc). Někdo tip jak se jim bránit, jak máme postupovat? Co jsem vygooglil tak už se přesně tímhle zabývá regulační úřad, nicméně tam to asi nějakou dobu potrvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Mr. Sandman napsal:

14kwh na 100km průměr za rok, abych se dostal na náklady na km mého benzínového auta, musela by elektřina stát přez 20kc a to by benzín asi nestal 35 ;) 

To jo, ale počáteční investice do vozu, dojezd atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Mr. Sandman napsal:

14kwh na 100km průměr za rok, abych se dostal na náklady na km mého benzínového auta, musela by elektřina stát přez 20kc a to by benzín asi nestal 35 ;) 

:lol2: samozrejme elektroauto stoji rovnako ako porovnatelne benzinove...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kuwa... Tak teda nevím, jestli ty ceníky a faktury umím správně číst... Mám d57d co jsem fixoval na 3 roky... Na poslední faktuře cca 1700 za MWh... Podle těch nových ceníků to je cca 3700 Kč? Chápu to dobře nebo jsem jenom zbytečně začal kolabovat z vyděšení? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S náma se snaží vyjebat Bohemia Energy .... máme novej fix asi na 2 roky co se dělal někdy 3 měsíce zpátky a teď poslali dopis že nás chtěj překlopit na ceny aktuální na burze (neptají se jako jestli chceme, je to pro ně hotová věc). Někdo tip jak se jim bránit, jak máme postupovat? Co jsem vygooglil tak už se přesně tímhle zabývá regulační úřad, nicméně tam to asi nějakou dobu potrvá.
Neni fix jako fix..


https://www.penize.cz/ochrana-spotrebitele/429269-chteji-vam-zdrazit-energie-tady-je-navod-co-delat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. a mozna jeste bych vypichnul z diskuse pod tim článkem..


Mne ERU na zaslanú sťažnosť odpovedal, že nemožu zasahovať do zmluvných vzťahov, nemajú personálne kapacity, aby študovali zmluvu čo som im zaslal. Tak mi doporučili, aby som si poriadne prečital svoju zmluvu, VOP, dal to právnikovi a riešil to súdnou cestou alebo v "správním řízení"...tak asi tak, úrad tak na dve veci (a ani jedna z nich nieje ochrana spotrebitela)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lloffass napsal:

No kuwa... Tak teda nevím, jestli ty ceníky a faktury umím správně číst... Mám d57d co jsem fixoval na 3 roky... Na poslední faktuře cca 1700 za MWh... Podle těch nových ceníků to je cca 3700 Kč? Chápu to dobře nebo jsem jenom zbytečně začal kolabovat z vyděšení? 

Máš to na korunu a ještě mrkni jak se vyrovnala cena nízkého tarifu s vysokým 😤 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 10. 2021 v 18:55, petr_cha napsal:

Díky za upozornění, nejhodnotnější je zřejmě opravdu ta diskuze pod článkem. Včera jsme strávili se ženou pěkný večer sepisovaním milého dopisu pro BE 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Waya03 napsal:

Díky za upozornění, nejhodnotnější je zřejmě opravdu ta diskuze pod článkem. Včera jsme strávili se ženou pěkný večer sepisovaním milého dopisu pro BE 🙂

Zbytecne... Meli jste ten vecer stravit jinou cinnosti 😉

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/bohemia-energy-konci-40374799

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...