Přejít na obsah

Fixace komodit a její zrušení


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Waya03 napsal:

Nojo, rybičkám zkrátím o 2 hodiny den, slíbenou želvu děti nedostanou, teplotu snížíme z 20ti tak aspoň na 18 stupňů a budeme se modlit za mírnou zimu 😄 

Začínám otužovat děti, aneb konec dlouhých každodenních koupaček ve vaně 🙂  A pevně věřím, že manželka bude také chápat, že nejlépe se člověk zahřeje pod peřino a nahý 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já už naštěstí začal minulý týden řešit jiného dodavatele tak jsem ted jeste SNAD stihl podepsat smlouvu a nebude to tak drasticke ale lidi co tohle neřešil a maj na baráku spotřebu třebas 50-60k tak tem to muže poskočit třeba na 120-150k a to uz bude docela veselo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakousi náhodou a vnuknutím sem vše před třemi měsíci zafixoval na dva roky a převedl pod PRE. Elektřinu i plyn a to všude. 

To se nám tady ale dějí věci s tou zelenou energií. 😞

A vlastně tady je taková perlička :  https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/ceny-benzin-ropa-plyn-cng.A211013_123426_eko-doprava_ven?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Film Kristián: (byt, Nový v županu a Gollová v domácích šatech) -

"Nezdá se ti, ze je tu dnes nějak teplo, Mařenko?"

"Ne, jako obvykle, Lojzíčku, šestnáct stupňů..."

Jdu si objednat nějakej apartní župan. Doby, kdy člověk v zimě chodil doma nalehko, jsou zřejmě fuč.

 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Xenomorfus napsal:

Jooo, to sem uz tady psal, ze platim na baraku tak kilo rocne a ze kdyby to melo dve-dve pade, tak pristi rok instaluju kotel na tuha paliva a zacnu tridit odpad jako kdysi... na horlavy a nehorlavy 😉

Teď jsem se upřímně zasmál.... alkorát to není moc k smíchu. 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

ex: jo, kilodvacet ročně, doteď. A sypat jimn dvacku/měs. fakt nehodlám. Takže buď přejdu na dřevo, nebo se to pokusím pořešit za cenu obřích investic nějak offgrid...

To je ale velký masakr. To vytápíš ale zámek ne? 

Já právě taky uvažoval co i za cenu investic pořídit, ale nic mě moc nenapadá.

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My ho máme a platím 1500 kc měsíčně zálohy na celý barák za všechno. Žádné revize, žádná obava z úniku plynu, levnější elektřina. Kamarád má podobný dům a el.kotel. zálohy platí 3600kč. Když budou ceny takové jako na novém ceníku, je ta návratnost v dohlednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako mě to finančně nepoloží, navíc jsem snad stihl přejít před krachem BE a zvládl bych to i s novou cenou, al enechci vyhazovat peníze z okna. 

 

BTW - zajímavé je počítat návratnost s amortizaci - pak člověk zjistí, že je na 0,- za třeba cca 13 let jenže ve sklepě nebo na střeše (případ investice do FVE) má kupu šrotu se zbytkovou cenou 1000,- Jsem v tomhle skeptický

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nás to potkalo kurník u Xenergie. Jsem od Brna takže počítám, že se ozve asi Eon. No jsem zvědav na ty ceny. Hlavně je na prd že zdražili takhle před zimou zrovna 🙄 Plyn mám Armex, ale má být drahý stejně všechno. Topím plyn + krbovky, ale ty jsem zapaloval jen párkrát za týden na zavlažení... No asi pojedou často :(  tj fakt v prdeli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Spongebob napsal:

taky nás to potkalo kurník u Xenergie. Jsem od Brna takže počítám, že se ozve asi Eon. No jsem zvědav na ty ceny. Hlavně je na prd že zdražili takhle před zimou zrovna 🙄 Plyn mám Armex, ale má být drahý stejně všechno. Topím plyn + krbovky, ale ty jsem zapaloval jen párkrát za týden na zavlažení... No asi pojedou často :(  tj fakt v prdeli..

Neváhej a řeš, Armex už zdražil, poslední z mála kdo vycházel nedávno ještě férově je innogy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...