Přejít na obsah

Fixace komodit a její zrušení


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Spongebob napsal:

No není moc co řešit... čekám teď až se ozve ten náhradní dodavatel (tak jak je doporučeno) asi Eon.

No a pak už u nich asi rovnou zůstat a upsat se....určitě nebudu chtít nějak zbytečně dlouho být jen v té šestiměsíční nouzovce.  Snad ta smlouva bude aspoň o trošičku lepší než to co tam je teď... nevím.

Někdo další s BE a tipem co bude dál dělat? :)

 

 

Je hodně co řešit...a jaký náhradní dodavatel, Armex už taky zkrachoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

No není moc co řešit... čekám teď až se ozve ten náhradní dodavatel (tak jak je doporučeno) asi Eon.

No a pak už u nich asi rovnou zůstat a upsat se....určitě nebudu chtít nějak zbytečně dlouho být jen v té šestiměsíční nouzovce.  Snad ta smlouva bude aspoň o trošičku lepší než to co tam je teď... nevím.

Někdo další s BE a tipem co bude dál dělat? :)

 

 

U nových smluv nedoporučují dlouhodobou fixaci. Max rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

No není moc co řešit... čekám teď až se ozve ten náhradní dodavatel (tak jak je doporučeno) asi Eon.

No a pak už u nich asi rovnou zůstat a upsat se....určitě nebudu chtít nějak zbytečně dlouho být jen v té šestiměsíční nouzovce.  Snad ta smlouva bude aspoň o trošičku lepší než to co tam je teď... nevím.

Někdo další s BE a tipem co bude dál dělat? :)

 

 

U nových smluv nedoporučují dlouhodobou fixaci. Max rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že na půdách jsem na ně krátkej, to bych musel udělat i komplet vršky od stropů počínaje. Zobytňovat půdy ale nehodlám, nepotřebuju je. Samozřejmě a ani do obytné, ani do dílenské části se nedostanou. Jedy a podobný podpásovky se mi z duše protiví, max zvažuju pozvat kočku ke spolubydlení. Navíc na půdách jsem už pár let nebyl, nemám anténu a tímpádem ani důvod tam chodit. Bude ta vata fungovat i jen tak volně rozvinutá bez dalšího? Dal bych třeba 2x10 cm křížem?

E: Reakce na ob jeden výše.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak nás už to taky dostihlo. Kolibřík zkrachoval. Máme to přes Skautskou energii a psali, že už jednají s novým dodavatelem. Tak jsem zvědav. Ale nakoukl jsem namátkou do ceníku CEZ a MND a nestačím se divit. MND pro cena VT 6509, přičemž doteď jsme měli zafixováno 2200. No tak to je hodně husté.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 10. 2021 v 14:58, long napsal:

Bojim se, že nás tady čeká s elektřinou i plynem stejný model jako je nyní v USA a začíná to již i v UK.

Dodavatel prostě skončí, jelikož nebude mít možnost za již uzavřenou  smluvní cenu s koncákem ani nakupovat, natož pak dále dodávat.

Tak ty jsi měl pravdu. Bohužel. 🤨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...