Přejít na obsah

Fixace komodit a její zrušení


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, African napsal:

Jak jsem tady výše nedávno psal, soused si to obvolal, dopadlo to tak že zítra mu přijedou odmontovat hodiny na plyn a dává kotel zpátky na tuhá paliva 😬

Abych pravdu řekl,já už nad tím taky přemýšlel:smile_anim:.

Kdyby mně bylo takových pětačtyřicet,tak už tam ten kotel na tuhá paliva byl asi zpět.Ale ...  ,je kolem toho dost práce,takže na starý kolena na to z vysoka s...  ;).

Innogy chtějí zálohy necelých 18kl./měsíčně  !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Prochy68 napsal:

No to bude zase vsude smradu

Přesně 😡 Okolo nás haldy dřeva a kupa známých, takže strarý kmeti, kteří celý život před barákem házeli sekyrou litují že se nechali ukecat a vrací se zpět. Na druhou stranu se jim nedivím, prostě na to nemají prachy a mě osobně nastavit dvacet pět měsíčně, neváhám ani minutu. Hlavně nám teď s tím plynem ukázali jak nás mají pěkné v hrsti, příští rok možná nějaká kamna s výměníkem jako backup pro případ nouze taky pořeším. Komíny dva, ve sklepě místa hafo, tak proč se neposichrovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mně to jsou zálohy od 14.10. DPI na šest měsíců (Innogy).

13.října jsem byl u firmy,která se tím zabývá a 22.10. jsem podepsal nové smlouvy (Plyn+El.).Ceník jsem zatím neviděl,ale měl by (doufám) být podstatně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vlastne ta nejhorsi varianta, zalohy u DPI, plyn na vytapeni a 6 mesicu pred sebou a presne kryjicich se s zacinajici topnou sezonou.. tam to pak asi fakt oroštují ty zalohy.. proste rychle utect ke novemu stalemu a s rozpisem zaloh rovnomerne pres cely rok.. coz asi melo byt to Babisovo nefixujte energie jen na půl roku.. o cem jsem psal vyse..

Takze nyni je otazkou, zdali fixovat a rozlozit zalohy na plyn na vytápění nebo nefixovat, chvili prezit vyssi zalohy a pak se to srovna..



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, bobi napsal:

U mně to jsou zálohy od 14.10. DPI na šest měsíců (Innogy).

13.října jsem byl u firmy,která se tím zabývá a 22.10. jsem podepsal nové smlouvy (Plyn+El.).Ceník jsem zatím neviděl,ale měl by (doufám) být podstatně lepší.

Ty jsi podepsal smlouvy aniž bys viděl ceník? Ten by mel být soucasti smlouvy, ne? Nějaký fix?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak paráda. 5.10. Podepsaný smlouvy s CEZ na el. a plyn. Obdrženy @ a sms, že od 1.11. jsou moji dodavatelé. Zatím pořád nic. Po dnešním telefonátu mi bylo oznámeno, že jsem zatím u dpi a neví kdy to převedou k sobě. 🤮

Z dpi jse zatím nikdo neozval.

Upraveno uživatelem Oplt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeším zrovna energie u našich a poté, co spadli od BE k ČEZu s elektřinou a plyn jim dodavatel ARMEX zdražil na tržní cenu, tak uvažuji, že bych ten plyn podržel na tržní ceně, s tím že to půjde na jaře dolů a pak se uvidí. Lepší to nikde asi nebude, fixace na rok za stávající cenu mi nedává smysl.

U elektřiny bych asi zafixoval na rok a budu to muset během toho roku nějak vysledovat.

Je to dobrej nápad, nebo jakej je to nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli dobře vidím, tak u ČEZu je fix na jeden rok za 7344,10 (https://www.cez.cz/edee/content/file/produkty-a-sluzby/obcane-a-domacnosti/elektrina-2021/moo/web_new-cenik_elektrina-na-1-rok-v-akci_moo_202110_cezdi.pdf 

Na dobu neurčitou je to za 5917,51 od konce roku (https://www.cez.cz/edee/content/file/produkty-a-sluzby/obcane-a-domacnosti/elektrina-2021/moo/web_new-cenik_elektrina-na-1-rok-v-akci_moo_202110_cezdi.pdf)

Spekuluju na to, že ceník na dobu neurčitou ještě chvíli vydrží.

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Paw napsal:

Jestli dobře vidím, tak u ČEZu je fix na jeden rok za 7344,10 (https://www.cez.cz/edee/content/file/produkty-a-sluzby/obcane-a-domacnosti/elektrina-2021/moo/web_new-cenik_elektrina-na-1-rok-v-akci_moo_202110_cezdi.pdf 

Na dobu neurčitou je to za 5917,51 od konce roku (https://www.cez.cz/edee/content/file/produkty-a-sluzby/obcane-a-domacnosti/elektrina-2021/moo/web_new-cenik_elektrina-na-1-rok-v-akci_moo_202110_cezdi.pdf)

Spekuluju na to, že ceník na dobu neurčitou ještě chvíli vydrží.

ČEZ bude zdražovat od nového roku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...