Přejít na obsah

Nové modely Laco Flieger PRO


chief

Doporučené příspěvky

Možnost nechat si sestavit pilotky podle vlastních preferencí není vůbec špatný nápad. Kolikrát jsem tady četl, "chtěl bych tyhle ale".... manuál, automat, bez loga, bez průhledu na strojek, nemá antireflex... tady se fakt dá vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 10. 2021 v 18:38, chief napsal:

Koukám, že se tam dá asi objednat i datumovka

0f77198f6d895c4df04d8aa595cad90b.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

A líbí se vám na pilotkách datum? Datum na hodinkách téměř výhradně potřebuji, ale na pilotkách mi to nesedí. Ale určitě u těch nových Laco je to přidaná hodnota, že si ty hodinky můžeš nakonfigurovat. To je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vezmu na ruku pilotky, tak mi tam datum někdy chybí. Tedy jako že se najdou situace, kdy nevím, kouknu na hodinky a očekávaná pomoc tam není (obvykle po víkendu, dovolené). Na pilotkách bych ho opravdu nechtěl, takže jsem odsouzen někdy trpět, sáhnout po telefonu... ale ten čistej cifr mi za to stojí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky asi datumovku nepotřebuju.
Ale zase na druhou stranu, dneska už dost lidí nosí pilotky jako field watch čili menší. Populární je teď 39 na všechno.
Tak si sem tam něco zkastomizovat pro “Desk Lítání” je asi OK


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Tomu rozumím, ale k čemu je to dobré. Kdo reálně bere pilotky na kůži do vody. U automatu ještě budiž, ale u manuálu, kdy defakto každý den natahujes, je spíš šance že poškodis ten závit, než že je vytopis. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Samotný závit nemá na vodotěsnost vliv. Ten pouze zajištuje, aby se korunka nedostala do nežádoucí polohy, kdy je vodotěsnost 0.

WR100 s push-pull korunou: Laco Ulm, Laco Wurzburg, Fortis Spacematic 

WR200 s push-pull korunou: Archimede Pilot 200

Proč dělá Laco jen jedno pouzdro? Nepochybně kvůli nákladům. Pouzdro hodin s manuálním nátahem by IMHO mělo mít vždy pouze push-pull korunku a navíc by mělo být tenčí než stejné pouzdro pro automatický strojek.... škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...