Přejít na obsah

Vintáž spídmástry od Seika


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Marfael napsal:

Diky, ale pozde😁

Na to, aby si niekomu povedal, že je cocot, nie je nikdy neskoro 😄  Ale budeš cocot s parádnymi hodinkami 😄 

Upraveno uživatelem Willie McBride
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Willie McBride napsal:

Na to, aby si niekomu povedal, že je cocot, nie je nikdy neskoro 😄  Ale budeš cocot s parádnymi hodinkami 😄 

Pravda, kdyz uz budu cocot, alespon muzu nekomu rict, ze je tolik a nestihne autobus. Uklidnils me:-).

Jeste vybrat idealni kuzi a muzu jit, jako cocot, v klidu spat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Marfael napsal:

Pravda, kdyz uz budu cocot, alespon muzu nekomu rict, ze je tolik a nestihne autobus. Uklidnils me:-).

Jeste vybrat idealni kuzi a muzu jit, jako cocot, v klidu spat.

Som rád, že som pomohol ... ja pôjdem spať iba ako cocot bez nových hodiniek 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají skoro jako moje Bulovy Lunar Pilot, jen v jiném pouzdře, prostě paráda. Speedy jsou přece jen trochu jiné, nemají tachymetrickou lunetu krytou sklem.

Takže velká gratulace. Jo a ten tah je povinnost, na čemkoli jiném to bude vypadat blbě. Možná řemen na míru s přesahem k vnějším hranám pouzdra, ale nevím nevím.🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, nickolas napsal:

@Marfael hele nechces je prodat?

Zatim to v plánu není…

 

před 24 minutami, tombas napsal:

Vypadají skoro jako moje Bulovy Lunar Pilot, jen v jiném pouzdře, prostě paráda. Speedy jsou přece jen trochu jiné, nemají tachymetrickou lunetu krytou sklem.

Takže velká gratulace. Jo a ten tah je povinnost, na čemkoli jiném to bude vypadat blbě. Možná řemen na míru s přesahem k vnějším hranám pouzdra, ale nevím nevím.🤔

Covece, tyhle Bulovy uz jsem měl téměř v košíku, protože sehnat tyhle černé Seika, navíc v dobrém stavu, není úplně snadné, pokud nechceš dat balík, ale chtěl jsem něco hranateho.  Nakonec se povedlo. 
Jedina lehká “vada na kráse” je, ze jsou ročník 1982, já chtěl 1981 jako rok narození, ale ty neexistuji. 
A ten řemen ještě promyslím. Uvidím, jak bude příjemný origo tah a jaký bude celkový dojem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...