Přejít na obsah

Luneta- výmena? dá sa?


Doporučené příspěvky

Pekný večer prajem. 

Neviem ako sa to stalo, určite to poznáte, že po čase sa Vám niektoré hodinky "okukajú" alebo

Vám začne na nich niečo prekážať. Asi choroba hodinkomaniaka :D

Môj problém tkvie v tom že luneta na mojich CERTINA DS ACTION DIVER SEA TURTLE CONSERVANCY prestala lahodiť

môjmu oku ba dokonca mi až začala vadiť. Reč je konkrétne "iba" o vzhľade. Cela luneta, nie len vložka. Vadí mi jej tvar.

S hodinkami som inka spokojný a nechcem ich zatial meniť kôli niečomu takémuto...

Chcem sa preto spýtať či by bolo možné ju vymeniť za nejakú inú. Kus za kus, bez nejakých ďalších zásahov čo by ovplyvnili hodinky,

Priemer je 43mm no neviem či konštrukčne ako je nasadená tam bude niečo iné pasovať. Má s tým niekto skúsenosť príp. tip na eshop?

ďakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě to jde, ale... Potřebuješ díly, které budou rozměrově sedět. Zapátrej na netu, jestli je nějakej tuning jako třeba na Seika. Mrkni na YouTube, kde najdeš návody, jak na to.

Kolego, TA LUNETA JE PARÁDNÍ, jako celé hodinky. Zaměř svou představivost jiným smêrem. Vůbec nevypadá jako kolo od traktoru. Já vidím třeba přesahující pláty krunýře želvy. Ale hlavně, tvar lunety je právě tak dobrý, jak dobré je její ovládání.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pátral som na webe a youtube no nič som nenašiel. Všetky tutoriály na Seiko. 

Jediná ktorú som našiel je na iný model, ale k rozmerom sa dostať nedá. Nebudem to riskovať. 

Nechám to asi zatiaľ tak, nasilu nebudem špekulovať. Hádam ma to prejde :D 

Inak pohľad na tú lunetu ako presahujúce pláty panciera želvy je super :) - vtlčem si ho do hlavy.

Skúsim si spraviť radosť že im zaobstarám nejaký nový remeň namiesto pôvodnej gumy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrátky s řemeny jsou asi dobrý, ale nikdy jsem jim nepropadl. A kůže na moderní potápky mi nesedí. Teda většinou. Nej mám náramek.

Děláš dobře, že to pouštíš z hlavy, ta luneta je dobrá a osobitá. A ten příměr k želvě...mrkni jakou má lunetu.

 

1200px-Chelonia_mydas_is_going_for_the_air_edit.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam veru podoba s tou želvou :) Myslím že to bude fajn. 

Čo sa týka tých remeňov, tak chcel som ich dať na original ťah, ale pôsobí na mňa tak plechovo, takže som ho nekúpil.

Iné ťahy sa obávam že nebudú sedieť až ku púzdru tak to nebude vyzerať bohvieako... Preto som zvažoval nejaký remeň

na štýl Tudor-u black bay napr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...