Přejít na obsah

Skončení prezidentského mandátu


Bert

Skončení prezidenstského mandátu Miloše Zemana  

130 hlasů

  1. 1. Kdy podle Vás skončí prezidentský mandát Miloše Zemana?

    • V roce 2021
      106
    • 01-03/2022
      23
    • 04-06/2022
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Má to za pár - svou historickou úlohu už splnil, těm co ho tam původně pomáhali protlačit nijak nepomohl - a v současné konstelaci už na něj (kromě novinářů, patologicky natěšených na obstrukce při podepisování jmenovacích listin) sere pes. Takže Bertova otázka ve smyslu "kolik měsíců ho bude bavit role dožívajícího a všem překážejícího Husáka" je nejspíš termínově správně...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já bych mu přál, aby si co nejdřiív odpočinul od náročný funkce... stromům na Vysočině už se určitě taky stýská. Jen jsem v minulosti několikrát hodně podcenil jeho fénixoidní schopnosti - tak jsem opatrnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřeju mu nic zlýho, spíš aby si ten starej jezevec zalezl zpět na Vysočinu a dožil si dle toho, jak si zaslouží, to není na mě to soudit. Nicméně mi přijde, že se zatím mlží i kvůli dohodám s Bábou,ze který spíš jak Zeman bude benefitovat Nejedláč s Mynářem a Ovcou, možná navíc potřebujou čas na úklid, člověk se může jen domnívat co v té žumpě jménem hrad všechno kvasí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tedy objektivní zdroj informací, ale:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milos-zeman.A211010_120909_domaci_rapc

Těsně po schůzce s Babišem, jede do nemocnice... Trochu to ve mě evokuje prevenci před dotazy o fotky ze setkání s premiérem, a nějaký závazný výstup z oné schůzky. Začínám mít pocit, že je hlava státu, schovávána před veřejností, a to buď proto, že není ve stavu důstojného jeho funkce, nebo hůře, už nemá rozhodovací schopnosti, a okruh jeho blízkých, ho drží v mediálním vakuu, protože se to aktuálně hodí, neb stále může jmenovat vládu. Jaký z toho máte pocit vy?

Upraveno uživatelem nizkotucnytvaroh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...