Přejít na obsah

Skončení prezidentského mandátu


Bert

Skončení prezidenstského mandátu Miloše Zemana  

130 hlasů

  1. 1. Kdy podle Vás skončí prezidentský mandát Miloše Zemana?

    • V roce 2021
      106
    • 01-03/2022
      23
    • 04-06/2022
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Věřím, že nikdo by nemluvil o osobě prezidenta republiky s takovým pohrdáním, despektem a záští kdyby předchozí roky tendenčně neobcházel ústavní zvyklosti, kdyby nebylo kolem jeho (ehm) týmu kolik kauz s korupčením, Ruskem a ždímáním maxima možného. Nebylo by tak, kdyby sám neposunul presidentský slovník, styl a populismus do, i na něj, nečekaných dálek. Z části smutné kam ho jeho sebranka umístila a zneužívá ho. Z části má přesně to, co chtěl a co si zasloužil.

...a to jsem si myslel, že VK na konci svého druhého mandátu definoval prezidentské dno na několik dekád dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrta mi hlavou jedna vec… pokud pro nekoho jede sanitka, defakto mobilni JIP a ze zaberu je videt, ze dana osoba je ve spicim nebo podobnem stavu, proc uz neni napojen na kapacky, kyslik atd…. Zejmena kdyz byl Zeman ihned prevezen na JIPku.  Zaroven mi prijde trochu divne, ze lekari a jeho ochranka neohlidali (s ohledem na dustojnost presidentskeho uradu), aby jej nikdo nemohl vyfotit v nedustojnem stavu..
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavne, zdalo sa mi ze bol stale v "kresielku" (a nie na nositkach ako vacsina ludi ktorych sanitka prevaza v bezvedomi priamo na JIP) takze bud sa im zhorsil priamo pri prevoze, alebo to bolo len divadlo. Pravda, uplne mimo podozrenie nie je ani Becherovka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, cali napsal:

A hlavne, zdalo sa mi ze bol stale v "kresielku" (a nie na nositkach ako vacsina ludi ktorych sanitka prevaza v bezvedomi priamo na JIP) takze bud sa im zhorsil priamo pri prevoze, alebo to bolo len divadlo. Pravda, uplne mimo podozrenie nie je ani Becherovka :D

Byl ožralej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Havel byl sice nemocnej, taky v souvislosti se svým životním stylem, ale na rozdíl od Zemana neměla ta jeho rakovina takovej vliv na jeho myšlení. K tomu, jak zodpovědně vykonával Havel svůj úřad se nechci vyjadřovat, jen snad můžu říct, že každej má nějakého kostlivce ve skříni, ale mám pocit, že Zeman si za svý prezidentování pořídil solidní kostnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Peta-Biker napsal:

Já zapomněl, že Havel byl plně zdráv a vykonával svou funkci zodpovědně.

 

Podotýkám, že Zemana taky nemusím, ale tento příspěvek mě pobavil. Ano, Masaryk byl jenom jeden. 

To jako vazne, srovnavat Zemana s Havlem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, safi napsal:

Z jiného soudku. Na idnes psali, že je prezident na ARO... chápu správně, že to je o stupeň intenzivnější péče a tím i horší stav, než u obyčejné JIPky? Pamatuju si správně, že všera na tiskovce jeho lékař říkal, že je na JIPce? 

Hlavne, ze je ten jeho nohsled pred par hodinama hlasal, ze si uz objednava noviny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...