Přejít na obsah

Skončení prezidentského mandátu


Bert

Skončení prezidenstského mandátu Miloše Zemana  

130 hlasů

  1. 1. Kdy podle Vás skončí prezidentský mandát Miloše Zemana?

    • V roce 2021
      106
    • 01-03/2022
      23
    • 04-06/2022
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, safi napsal:

Z jiného soudku. Na idnes psali, že je prezident na ARO... chápu správně, že to je o stupeň intenzivnější péče a tím i horší stav, než u obyčejné JIPky? Pamatuju si správně, že všera na tiskovce jeho lékař říkal, že je na JIPce? 

 ...... Pacient je hospitalizován na pracovišti intenzivní medicíny .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 minutami, Thomas napsal:

Jedna z variant: Babisovi Zeman podepsal vcera milost, ale ma ji u sebe Mynar. Proto Bures tak nasrane odjel. Cena za tento papir bude jiste zajimava...:-)

To už je velká konspirace. 🙂 Ale u téhle bandy nic není nemožné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Peta-Biker napsal:

A srovnávat s Masarykem, já říkám, že Zeman mi taky není sympatickej, ale lidsky se mě dotýká to, co se teď kolem něj zvrhlo.

Mě teda ta reakce na obrázek s Masarykem přijde trochu zbytečně silná, navíc o Havlovi ten post nic neříkal. Připadá mi to jako oblíbené omouvání poukazováním na ještě horší příklady (já mám 4, ale Franta dostal 5, co na tom, že zbytek třídy měl jedničky). Nebylo by lepší následovat ty lepší vzory?

Mě je Zemana jako člověka vlastně taky líto, nicméně je to prezident, má z toho plynoucí odpovědnost a mnohem víc mě mrzí, že neuměl odejít včas a obklopil se tak neetickýma lidma, že to co se teď děje, je vlastně důsledek jeho vlastních rozhodnutí a jeho chování.

Kdyby přišel někdo z jeho lidí, řekl veřejnosti "Pan prezident je vážném zdravotním stavu, není momentálně schopen se věnovat úřadu a bude převezen do nemocnice, prosíme veřejnost i veškeré novináře, aby dali prostor jemu i rodině tuto situaci zvládnout v soukromí a s respektem. Budeme vás pravidelně informovat" tak neřeknu ani půl slova. Místo toho posloucháme pohádky o plánovaných hospitalizacích na ARO, skvělému zdravotnímu stavu, drobné únavě a dehydrataci a brzskému návratu do funkce. Tu dehonestující frašku z toho nedělá veřejnost, ale jeho "kamarádi", případně on sám, pokud je ještě schopen to vnímat.

Jakékoliv omlouvání vnímám jako souhlas s tím, co a jak se děje a tím dojmu, že to je normální. Podle mě to normální není, ať si klidně někdo myslí, že jsem to nelidský hovado já a ne Nejedlý s Mynářem a Ovčáčkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Kdyby člověk měl věřit oficiálním informacím z hradu, tedy že pan prezident je v pohodě, pracuje, blahopřeje přes twitter, těší se na jednání, pak přijede Babiš a za půl hodiny vezou prezidenta na JIP, tak by si musel myslet, že ho tam Babiš zmlátil.

Upraveno uživatelem dykmore
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Thomas napsal:

Jedna z variant: Babisovi Zeman podepsal vcera milost, ale ma ji u sebe Mynar. Proto Bures tak nasrane odjel. Cena za tento papir bude jiste zajimava...:-)

Tak stačí si uvědomit, že všechna jeho stíhání jsou zase zastavena, neboť od včerejška má zase novou imunitu (nové volby). Ale je také dobré vědět, že kdyby prezident nemohl a pravomoce se předaly na šéfy parlalmentu (sněmovny a senátu) a třetím je premiér, tak mají rozdělené kompetence, ale premiér má právo udělovat amnestii (a abolici). Čili ono těch variant co a jak a proč se děje může být daleko víc, než si v ůbec umíme vymyslet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, safi napsal:

Z jiného soudku. Na idnes psali, že je prezident na ARO... chápu správně, že to je o stupeň intenzivnější péče a tím i horší stav, než u obyčejné JIPky? Pamatuju si správně, že všera na tiskovce jeho lékař říkal, že je na JIPce? 

Dle toho, co jsem četl, by měl bejt na Klinice anesteziologie a resuscitace (tzn. ARO). Nahrazení JIPkou odhaduju spíš na novinářskou zkratku, než že by ho přesouvali. Takže teoreticky máš pravdu v tom, že jde o vyšší stupeň intenzivní péče, ale o jeho stavu to nutně vypovídat nemusí (může tam ležet, přestože jeho stav není "dostatečně" vážnej, protože prezident - jako před lety v Plzni jeden nejmenovanej socdem zmrd).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arlin napsal:

tady je to pracoviště, na kterém si prezident vesele pracuje, dělá rozhodnutí, podepisuje listiny, čte denní tisk, teletext, konzumuje buchty a vinné klobásky ....

 

 

 

Tedy diabetik a meruňkové buchty, to docela jde. Hlavně by mne zajímalo, jak ty buchty a vinná klobása prolezou těma hadičkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bedan napsal:

Tedy diabetik a meruňkové buchty, to docela jde. Hlavně by mne zajímalo, jak ty buchty a vinná klobása prolezou těma hadičkama.

Tady platí známá věta ...odborník žasne a laik se diví. Diabetes, dlouho opakovaně avizované nechutenství (zvláště maso!), evidentní hubnutí, cirhóza jater, pravděpodobné poškození ledvin a možná malignita v obl. GIT .... holt na to jsou buchty a klobásky to nej. Na ARU dvojnásob a to jen pár hodin po příjezdu speciální sanitky s pacientem v bezvědomí (na záběrech natočených novináři).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...