Přejít na obsah

Skončení prezidentského mandátu


Bert

Skončení prezidenstského mandátu Miloše Zemana  

130 hlasů

  1. 1. Kdy podle Vás skončí prezidentský mandát Miloše Zemana?

    • V roce 2021
      106
    • 01-03/2022
      23
    • 04-06/2022
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 minutami, Bert napsal:

Tak z téhle "tiskovky" jsem se málem po... smíchy. To snad není možné, jakého amatérismu se hradní parta, a nyní již i první dáma, dopouští.

Moc smutné je, že jim ten amatérismus tak snadno v této společnosti prochází. Naprostá většina novinářů jen přebírá schizofrenní informace od Mlynáře a Ovčáčka a ani se nad jejich obsahem nepozastavuje. Až tak hodně "sedmá velmoc" v téhle zemi klesla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vondráček už ukazoval papír s podpisem. Za chvíli se objeví jistě další. "Když mi to pan prezident podepisoval, byl v dobré kondici a vtipkoval."

Zde se nad stavem pana prezidenta rozvinula plodná debata

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takový malý postřeh ,ale mám bohužel zkušenost s blízkou osobou ,která trpěla nemocí, kterou podle všeho trpí i ta naše hlavu státu .Teď jak se začínají ukazovat (a jistě budou přibývat) různé dokumenty ,které Zeman v současné době údajně podepsal vzpoměl jsem si, že ztráta schopnosti se podepsat nastala už relativně dlouho před stavem ve kterém se zdá se býti teď nachází Zeman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč neroste tlak na uvedení informační rovnováhy do původního stavu?

Jsme furt sráči z totáče?

Akce nula...tupě se spokojíme s tím co nám nandaj do ešusů... protože možná každej má hypo a nastavenej život bez elit

 

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlak hlavně od médií podpořený řadou nově zvolených poslanců s ambicí to vrátit do normálních mezí.

Mildu vem nešť, ale vypořádat se s tím a poučit se do budoucna.

náhodný no comment:

https://twitter.com/i/status/1448703095106674689

 

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak ten tlak chces realizovat? Odchytit si Ovcacka a dat mu na budku? Jit na namesti? Podle me drive ci pozdeji dojde k aktivaci clanku 66, teda pokud se prezident narodu fakt neukaze. Pokud se ani jedno nestane, tak to namesti dostava relevanci.
No ja bych si bouchnul, at jsem za toho burana
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...