Přejít na obsah

Omega Seamaster 300M 44mm, 18k gold


Doporučené příspěvky

Zdravím, už delší dobu pokukuju po omegách a mám zálusk na tyto: 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-diver-300m-co-axial-master-chronometer-chronograph-44-mm-21062445101001

Doteď jsem měl vždy hodinky titanové, proto by mě zajímalo jestli je toto vhodný model na běžné nošení, což předpokládám že ne, ale i tak bych rád do sbírky hodinky, které vytáhnu párkrát do roka.

Máte někdo tento model? případně něco podobného? jaké jsou vaše zkušenosti ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, že váhovo by to bola taká tragédia, že by boli nenositeľné, len doteraz som nepochopil tú módu, robiť takéto typy hodiniek zo zlata (príde mi to, ako tie načančané SUV na nízkoprofilových gumách). Ešteže ja zlato nemusím, vyhnem sa takýmto rozhodovaniam 🙂 No ak sa ti páčia, vôbec by som sa tej váhy nebál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych alespoň jedny zlaté hodinky, ale nesnáším článkové řemínky, takže kaučuk je jasná volba. Značka omega se mi líbí už dlouhou dobu a nenašel jsem nic (krom rolex daytona) co by mi mohlo sedět. Problém je, že daytona sehnat nejde a když, cena je nesmysl. Takže mi připadalo tohle jako ideální řešení :)

Ale samozřejmě si rád nechám poradit něco v podobném stylu co by mohlo dávat větší smysl? Každopádně se mi tyhle jinak dost líbí no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PeteroZ ak sa ti páčia, tak nie je o čom 🙂 Všetko je vec vkusu a ten máme každý iný. Pri týchto cenách (okolo 30ooo €) sa dá pozerať už po rôznych dream watch. Kamarát pri Ulysse Nardin Diver pozeral práve po zlatej verzií, môjmu vkusu jednoznačne viac vyhovovala titánová verzia (šťastie pre moju peňaženku 🙂) bez chrona (2 subcifre, namiesto troch z toho jeden je ukazovateľ rezervy chodu). Spracovanie pri tejto cenovej kategórií je dokonalé pri všetkých hodinkách.

605802046_obrzok.png.49b98ac760f36e87143a19280060366a.png

No ako som písal, mne sa zlato ako materiál nehodí ku hodinkám tohoto typu, skôr ku niečomu elegantnejšiemu (ako úplný magor preferujem ešte aj v tomto prípade biele zlato, aby hodinky boli menej nápadné).

Pri cenách okolo 30ooo € je u mňa zo zlatých hodiniek dizajnovo asi najväčšia topka - ani prehnane elegantné, ani úplne športové - proste hodinky na každý deň

2e91d-15210or-oo-a002cr-01.jpg?fit=500%2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, také chci mít hodinky ze zlata ve sbírce k občasnému nošení. Zrovna řeším, že mi zaslali jiný model.

Jediné na co mě známí varoval, že se zlato snadno poškrábe, protože je měkké, ale dá se při potřebě vyleštit.

Hlavně musí hodinky zaujmout majitele. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ondra_v napsal:

Chápu, také chci mít hodinky ze zlata ve sbírce k občasnému nošení. Zrovna řeším, že mi zaslali jiný model.

Jediné na co mě známí varoval, že se zlato snadno poškrábe, protože je měkké, ale dá se při potřebě vyleštit.

Hlavně musí hodinky zaujmout majitele. 

Zlato je síce mäkšie, no zase netreba sa toho tak báť. Ak sa k hodinkám správaš slušne, vydrží každý materiál, ak sa niekto správa, ako dobytok, tak nevydrží nič 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...