Přejít na obsah

Rolex Daytona 116520 - rytina


mrakodrap

Doporučené příspěvky

Ahoj chronopacienti,

jeden můj dobrý kamarád z Rakouska koupil u Wagnera v Rakousku nové hodinky Rolex Daytona model 116520. Hodinky si občas vzal na ruku, ale většinu času leželi v krabičce. Nikdy je nedával nikam na servis a nikomu je nepůjčoval. Jedná se o D serii, tedy rok výroby 2005. Hodinky kupoval v roce 2007 u zmíněného dealera. Když mě je před časem ukazoval, tak jsem si všimnul, že mají na nožkách něco vyryto. Je to velice drobné a dalo práci to přečíst a ještě větší to vyfotit. Na jedné nožičce je číslo 01 a na druhé je 3905. Je jasné, že to tam muselo být, už když hodinky v minulosti kupoval. Jen nechápu, kdo by to tam mohl vyrýt. Navíc to musel dělat profesionál, podle toho jak je to přesné a drobné. Mohl to tam udělat buď dealer, nebo to tak mohlo přijít z Rolexu. Neví někdo z místních guru oč se může jednat?

IMG_5429.jpg

IMG_5430.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Exiztence napsal:

Těch Dayton měli tolik skladem že nechtěli poplést papíry :D (doba před rehautem) 

No ten můj kamarád tam kupoval nějaké celozlaté Breitlingy s kamínkama pro svoji mámu a řekl, že by chtěl Daytony a za týden je měl a ještě se slevou. To byla doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...