Přejít na obsah

Nové Fortis Marinemaster


Dirk

Doporučené příspěvky

Na Instagramu na mě včera vyskočily nové Fortis Marinemaster. Zaregistroval jsem 2 velikosti (40 /44), 5 barev, 500m vodotěsnost, COSC, 70hodin rezerva nátahu, Fortis werk-11 calibr, Superluminova, ...

Vypadají zajímavě. 🤔

https://www.fortis-swiss.com/marinemaster/#44mm_amber-orange_horizon-strap

20211014_093116.jpg

20211014_093227.jpg

20211014_093247.jpg

20211014_093304.jpg

20211014_093321.jpg

20211014_093338.jpg

20211014_093459.jpg

20211014_093516.jpg

Upraveno uživatelem Dirk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě příjdou ty 40 v šedé náhodou super. Rozhodně bych u nich nemluvil o "přeplácanosti"... v čem jako? A jestli ano, kvůli barvičkám, tak je to stále slabej čajíček. 
A rozhodně tyto Mariny přijímám na "první dobrou" mnohem pozitivněji, než poslední Fliegery.
 37_M40_BlockBracelet_RockstoneGrey-day-featured.png.7f10d3047fdd3ebf4715e41672f6e857.png

 


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Das neue Marinemaster - Ihr WR300/500 freund für kemping:blink:

Ty hodinky (na rozdíl od nedávných “flígrů”) nejsou vyloženě hnusné, ale z nabízených “low readibility” barevných kombinací bych si určitě nevybral ani jednu, nemluvě o ojebu s osazením “lepšího” strojku jen do nesmyslně přefouknutého 44mm modelu. A cenově jsou ty lapače škrábanců kompletně mimo mísu (na stránkách je i pultovka), v obou velikostech, na gumě i na tahu :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Micey ...Breitling? Přiznám se že obě dvě ty značky jsem svého času žral, ale přijde mi že od dob kdy pro jejich zženštilý management přestal být letecký/kosmický image "in" se plácají jak ryba na suchu a (na rozdíl třeba od Omegy) ne a ne najít tu správnou cestu k vodě a chechtákům. Takže máme rok 2021 a v kdysi slovutném vlákně Fortis nám přistály nové WR300/500 Marinemastery, určené pro "udržitelný a genderově vyrovnaný" kemping ohne Wifi - což není rejpání, ale povzdech -_-

PS: Kdyby "páni designéři" aspoň 5 minut namáhali mozek, mohli rozteč té směšné "tapisérie" u 40mm modelu přizpůsobit rozměru a poloze datumky na osazené předpotopní Sellitě. Ale vlastně bychom měli být rádi, že do toho (po vzoru "ikonického" šprýmu od Mosera) místo přilepených indexů nevystrouhali sendvič a lunetu nevymalovali barvičkama...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to docela mrzí, protože prapůvodní model měl ještě tak trochu gule, ucházející cenu a pro mne velké plus DayDate. Pak přišly zubatice. Ok, řekl jsem si... hlavně ve chvíli, když jsem je viděl s oranž gumou na ručce jedné velmi sexy dámy. Ale stále to šlo. Než nás ve snaze prorazit zasypali nesmyslnými barevnými kombinacemi svých ač historicky velmi úspěšných, ale dnes už stagnujících řad. Teď přišel inhouse uvolňující závisost na nemožném, tedy na dodávkách strojků jedné z group. Přejít ke druhé a osadit tento model jejím výrobkem? Alespoň ta cena by zůstala lepší. Ale v tomhle designu je to stejně jedno.

To je jen můj názor a přeji Fortisu, dříve pro mne ikonické značce, jen to nejlepší. A trochu víc štěstí při tvorbě jejich dalších modelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se považuju za fandu značky a za mě je to šlápnutí vedle a úlet. Pro mě se to blíží těm baterkovejm, plastovejm skoro hodinkám, co Fortis vyrobil před cca 3-4 lety. Jsem z toho fakt zklamanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ako som písal vo vlákne k výstave SEW, vidieť tam fotky tohto nového modelu Marinemasterov. Na produktovej fotke vcelku fajn, ale tak v reálnejšej, och, pôsobia, tak zvláštne. Zmizla farebná sekundovka, bez nej to nie je vôbec ono. Ako spomína Deamon, zamrzí vypustenie day/date, rovnako aj plná minútová škála na lunete, táto nová je veelmi "slušňácka". Ten štruktúrovaný ciferník zo samých FOrtisáckych "O"..... no neviem a plus aj na gume - fajn zladené, ale už je to prespríliš. Urobili z toho také decenťáky plne využitým spektrom farieb...ale je to fádne. 

Možno ten priemerom väčší oranžový variant s farebnou minútovkou  a ich Lock systémom lunety, ten by ešte ušiel.

Fortis-Marinemaster-GWD-2021.035.jpg

 

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...