Přejít na obsah

Rolex výber hodiniek


jamikadze

Doporučené příspěvky

Ahojte Ide len o radu.  Dostal som možnosť si vybrať svoje prvé Rolex. Po vyše hodinovom premyšlani s pánom som si zvolil nové GMT master 2 Batman- bad girl Jubille. Ale stále mám pocit, že Submarine Date buď klasicke, alebo  Starbucks by bolo vhodnejšie. Beriem to tak isto ako investíciu. Určite ich nebudem predavať ani nič …😊Je to radosť. Ale mám na vas otázku. Spravil som dobre? Myslim výberom medzi GMT Master- bad girl a Submarine Date?Pytal som sa pána najprv nech povie uprimné,ktoré je šanca vobec dostať. Odpoveď znela ktorekoľvek. Len si vyberte. Tak vtedy začala dilema. 😀Len sa chcem ujistiť či som spravil dobre. 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kdojinej napsal:

1) ber to spis jako hodinky nez investiciu

2) kde se nachazi pan, co rika ktorekolvek?

Zatial nechcem menovať ale je to AD. Uverím ak ich budem mať. Nebolo to určite tak,že som vošiel a zapisal sa na čakačku. Bol to zdĺhavý proces.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, jamikadze napsal:

Zatial nechcem menovať ale je to AD. Uverím ak ich budem mať. Nebolo to určite tak,že som vošiel a zapisal sa na čakačku. Bol to zdĺhavý proces.

To je ako s prípravou mäska na grilovanie, predtým mäsko treba dlho pácovať a už to potom ide rýchlo :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybral si dobre. Ja mam 116710LN a Hulky ale keby ze nemam ziadne a dostanem moznost si jedny vybrat tak tiez volim GMT Majster... "all day - every day". Su pre mna ergonomicky nositelnejsie, funkcnejsie a az z hladiska dostupnosti su asi trochu viac "exkluzivne"... proste ich nie je tolko ako Subov. Suby kupis ako druhe RLX :D.

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vortex-Tempus napsal:

Vybral si dobre. Ja mam 116710LN a Hulky ale keby ze nemam ziadne a dostanem moznost si jedny vybrat tak tiez volim GMT Majster... "all day - every day". Su pre mna ergonomicky nositelnejsie, funkcnejsie a az z hladiska dostupnosti su asi trochu viac "exkluzivne"... proste ich nie je tolko ako Subov. Suby kupis ako druhe RLX :D.

Presne preto som zvoli GMT master s Jubille. Aby som ich mohol nosiť každý deň. Mám nové Moony  s podobným náramkom. Nosia sa veľmi pohodlne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, jamikadze napsal:

Presne preto som zvoli GMT master s Jubille. Aby som ich mohol nosiť každý deň. Mám nové Moony  s podobným náramkom. Nosia sa veľmi pohodlne.

Jeste bych popremyslel, zdali ty GMT nevzít na Oysteru, mi to přijde na EDC lepci jak to vyvoněné Jubilee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak z mého pohledu šťastného majitele obou malé srovnání - suby jsou víc nenápadné a méně se o ně na oysteru bojím třeba při venčení psa :) batgirl jsou náchylnější na škrábnutí, jsou víc lesklé a taky se barevně nehodí pro každé oblečení. při střídaní hodinek a nastavování jejich času jsou GMTčka náročnější na nastavení datumu a druhého pásma, to prostě za pár sekund nenastavíš. pokud první Rolex tak bych bral Suby a pak až Batgirl. Pokud by měly být první GMT bral bych je na Oysteru. hezké rozhodování :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vít napsal:

tak z mého pohledu šťastného majitele obou malé srovnání - suby jsou víc nenápadné a méně se o ně na oysteru bojím třeba při venčení psa :) batgirl jsou náchylnější na škrábnutí, jsou víc lesklé a taky se barevně nehodí pro každé oblečení. při střídaní hodinek a nastavování jejich času jsou GMTčka náročnější na nastavení datumu a druhého pásma, to prostě za pár sekund nenastavíš. pokud první Rolex tak bych bral Suby a pak až Batgirl. Pokud by měly být první GMT bral bych je na Oysteru. hezké rozhodování :)

Batgirl tym ze jubileeeee, praveze nie su nachylne na skrabance, teda az na sponu. Ta lestena cast trpi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 116710LN na Oystri a bez debaty to je velmi dobre. Ale mal som aj moznost par dni ponosit kamaratove Batgirl na Jubi a sadlo mi to viac… z praktickeho aj estetickeho hladiska. Osobne by som volil Jubi.

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...