Přejít na obsah

Rolex výber hodiniek


jamikadze

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

Mam 116710LN na Oystri a bez debaty to je velmi dobre. Ale mal som aj moznost par dni ponosit kamaratove Batgirl na Jubi a sadlo mi to viac… z praktickeho aj estetickeho hladiska. Osobne by som volil Jubi.

Ja uz len cakam😁presne preto som zvolil Jubi. Samozrejme radil predajca) aj predajca😊 

 

Upraveno uživatelem jamikadze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tedwine napsal:

Batgirl tym ze jubileeeee, praveze nie su nachylne na skrabance, teda az na sponu. Ta lestena cast trpi.

mě prostě pocitově přijdou takové víc křehké a ano přesně ta spona protože je uprostřed leštěná tak je hned na ráně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oyster pri Submarineroch super. Pri GMT podľa mňa je lepší jubilee, nakoľko oyster má leštený stred pri tomto modely. Esteticky taky preferujem pri GMT jubilee ťah. K tým hodinkám to proste viac pasuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vortex-Tempus napsal:

Btw… snad nam pri tomto polemizovani rychlejsie utecie cakanie na navrat casov ked si clovek u Rlx AD zase bude moc nieco vyberat… 😂 🤣 😂

to sa ale este nacakame.. vraj dobre uz bolo. Ale zas aby som bol ferovy,, ja v podstate nahanam, uz len jednu zalezitost rlx, tak som relativne v klude 😅 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, tedwine napsal:

to sa ale este nacakame.. vraj dobre uz bolo. Ale zas aby som bol ferovy,, ja v podstate nahanam, uz len jednu zalezitost rlx, tak som relativne v klude 😅 

Ja len ze v debatach sme same… zober Jubi, Oyster je lepsi, Pepsi to, Batgirl hento… a realita je ze mne osobne u AD nove ocelove GMT este ani neukazali 🤣 Ak mi raz u AD omylom Steel GMT ponuknu bude mi uplne jedno ake farby a aky tah…

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Ja len ze v debatach sme same… zober Jubi, Oyster je lepsi, Pepsi to, Batgirl hento… a realita je ze mne osobne u AD nove ocelove GMT este ani neukazali 🤣 Ak mi raz u AD omylom Steel GMT ponuknu bude mi uplne jedno ake farby a aky tah…

😂ber, alebo nechaj tak😂asi nik by nevahal ani sekundu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Ja len ze v debatach sme same… zober Jubi, Oyster je lepsi, Pepsi to, Batgirl hento… a realita je ze mne osobne u AD nove ocelove GMT este ani neukazali 🤣 Ak mi raz u AD omylom Steel GMT ponuknu bude mi uplne jedno ake farby a aky tah…

Co ten Hulk? ☝😉🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, JoyStick napsal:


A neprameni ten pocit ze staryho plechovyho jubi?
To novy je totiz skoro neznicitelny. :)

bohužel mám jen ten nový, určitě je nezničitelný ale spona podle mě lehce poškrabatelná (taky bohužel :)) prostě na mě GMT působí víc, jako hodinky na které je třeba dávat pozor než Duby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, tedwine napsal:

jeden diel spony? nic co by neslo rozlestit! 😅

no jo ale pak budou lešťenky a každý druhý bude říkat že jejich hodnota je kvůli tomu v ceně kovu 🤣 až je budou pozůstalí jednou chtít prodat a užívat života, mě se tento problém snad týkat nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Vít napsal:

bohužel mám jen ten nový, určitě je nezničitelný ale spona podle mě lehce poškrabatelná (taky bohužel :)) prostě na mě GMT působí víc, jako hodinky na které je třeba dávat pozor než Duby

Pri jubilee má leštený stred len spona, na oystri je leštený stred všade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Subech právě ne, celý oyster je na nich matný a to i sponě, teda aspoň na posledních dvou generacích co mám doma. Batgirl má oproti tomu leštěný prostředek spony a i prostřední články jubilee, stejně tak jako je na Batmanech (aktuálních) kde je lesklý prostředek celého oyster tahu včetně spony. Proto jsou pro mě GMT batgirl více sváteční a takové fajnovky oproti Subům :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pánové, snad trefím téma - právě vybírám hodinky. Mám DJ 41 v oceli, velká spokojenost, sedí mi. Nyní zvažuji i bicolor. Koukal jsem na Rolex stránky a u DJ 36 je i ciferník s vroubkovaným motivem, u DJ 41 to v konfigurátoru nevidím. 

Je nějaká šance, že se dělá i pro velikost 41, nebo co není v konfigurátoru, tak prostě není? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@P_P obávam sa, že B je správne. Čo som sa informoval na DJ, tak vraj skutočne niektoré ciferníky sa dajú kombinovať s hodinkami nejakej veľkosti prípadne farby a pre inú veľkosť či farbou v ponuke nie sú. Bolo to pri dámskych modeloch, no obávam sa, že tá info bude platná pre všetky veľkosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...