Přejít na obsah

Sportovně-elegantní (v tom původním smyslu) hodinky pro nerozhodného juristu


Kex

Doporučené příspěvky

Jo, vedle Zenithu působí Rolex jako chudej příbuznej 😂 Přitom je Zenithu tak opomíjená a nedoceněná značka. Holt Zenith umí hodinky a RLX zase marketing... Takže vede RLX. 

Když se zvedá ta cenová hladina, tak navrhuji Franck Muller, Girard Peregaux, nebo Cuervo y Sobrinos 😉

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Chronopetr napsal:

Co Cartier? Pouzdra 36-40 mm. Na Chronu 80-100 000, s římskými číslicemi. To si na nerozhodném juristovi umím představit 😉

No jo. To jo. Ale nosí je Babiš - to neprojde! Jo a taky nemají aplikované indexy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kex napsal:

Ale nosí je Babiš ...

Aké hodinky ešte nosí, aby sme vedeli dané značky vylúčiť z "morálnych" dôvodov 🙂 Aj u nás je dosť "duševných mrzáčikov", ktorí dokážu diskvalifikovať kvalitné hodinky, aj keď z môjho pohľadu väčšinou ich výber je tak nevkusný, že som sa ešte nikdy "netrafil" do ich výberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Willie McBride napsal:

Aké hodinky ešte nosí, aby sme vedeli dané značky vylúčiť z "morálnych" dôvodov 🙂 Aj u nás je dosť "duševných mrzáčikov", ktorí dokážu diskvalifikovať kvalitné hodinky, aj keď z môjho pohľadu väčšinou ich výber je tak nevkusný, že som sa ešte nikdy "netrafil" do ich výberu.

🤣

No ještě bych řekl, že je neprůchozí Ulysse Nardin, protože ty tady u nás v českých luzích a hájích sbírá (a okatě předvádí) pan David. Michal David 🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Kex napsal:

🤣

No ještě bych řekl, že je neprůchozí Ulysse Nardin, protože ty tady u nás v českých luzích a hájích sbírá (a okatě předvádí) pan David. Michal David 🤮

Tak zase pozor, na Ulyssky mi nešahaj, to je moja srdcovka - ak by som mal mať iba jedny jediné hodinky, boli by to UN 🙂  (asi začnem mať rád pána Michala, má dobrý vkus 🙂 - aj keď teraz som pogooglil a Marine Torpilleur ešte k tomu v zlate zrovna nezapadajú do toho, čo od UN považujem za pekné 😄 )

Upraveno uživatelem Willie McBride
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan X vás pozdravuje (viz screenshot z naší komunikace níže) 😀

@Willie McBride Nechtěl jsem se Tě nijak dotknout. Rozhodně nešlo o systematický útok na UN. Jen prostě je třeba přihlédnout při výběru i k iracionálním "morálním" důvodům 😆

Btw jsem rád, že uznáváš, že ty zlaté Mariny nejsou zrovna vrcholem vkusu... Mně se od UN líbí třeba (i pro pana X) řada Executive, ale uvážíme-li, že je v tom jen mírně modifikovaná ETA 2892, pak je cena neobhájitelná (v porovnání třeba s koaxiály 85** od Omegy). Pak se mi asi ještě líbí Grand Deck Marine Tourbillon, ale o tom nemá cenu nechat si ani zdát, že? 🤪

hd_reply.png

Upraveno uživatelem Kex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kex pre mňa od UN sú Diver úplnou topkou medzi "potápkami" a za cenu Subov ponúkajú parádne hodinky. A samozrejme ich Blasty sú pecka. Strašne sa mi páčili limitky Diver Hammerhead shark chronografy

ULYSSE NARDIN Hammerhead Shark Limited Edition : 1503-170-3/93-HAMMER from Ulysse  Nardin - Chronopassion

no danú komplikáciu považujem asi za tú najzbytočnejšiu pre mňa, tak vyhrali Diver chronometer (mám rád hodinky s ukazateľom rezervy chodu).

Diver 44mm

Do budúcna jediné hodinky, ktoré by som ešte v tejto kategórií chcel sú Blancpain Bathyscaphe, aj keď maximálne sa potápam vo vani, tak sa obávam, že druhé potápky si neobhájim ani sám pred sebou 😄 .

A až si budem nadávať, že som si kúpil zbytočnosť v podobe chronografu, tak si budem nadávať pri Zenith El Premero 😄

Inak kľudne odkáž kamarátovi, že mnoho z nás si na mladosť už ani nespomína, aj keď je pravda, že pri chlapoch sú len dve štádiá: puberta, z ktorej priamo prechádzame do senility.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...