Přejít na obsah

Dodavatelé energií


Doporučené příspěvky

V 9. 6. 2022 v 9:13, x591 napsal:

Už koukám na poslední ceník ČEZ - 8444,59 pro D45d. Tak jo, to je docela síla proti tomu, co jsem fixoval na tenhle leden za 1 700 +/-. Koukám, že taky začnu koncem roka řešit. 

Co to je za ceník? Já mám ELEKTŘINA na dobu neurčitou domácnosti a tam je silová VT 3 816,34, NT 3 574,34, celkem pak 4 048,12/3 956,47 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 480
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 minutami, Dokusan napsal:

Co to je za ceník? Já mám ELEKTŘINA na dobu neurčitou domácnosti a tam je silová VT 3 816,34, NT 3 574,34, celkem pak 4 048,12/3 956,47 

Jsi stavajici zakaznik, takze jedes podle ceniku z konce minulyho roku cca, tamto je cenik pro „nove” prichozi bych rekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme na dobu neurčitou a dostali jsme od státu 3500, takže jeden a půl měsíce nemáme platit zálohy. Nechám to tam, uvidíme při zúčtování.

Soused loni doma všechno povyměňoval - ledky a tak, jsou doma 2, zálohy měl 800,-/měsíc. Není u čezu, ale u někoho malého a teď platí 6000,-/měsíc.

Kolega z práce měl zálohu 3,200 za plyn, teď má 13500.

Nikdy jsem energie doma neřešil, takže máme čez a innogy na neurčito a zatím dobrý.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo...taky mě připsali 3500,- zálohy samože snížily, hodil jsem zpět + jsem koukal, jak to zhruba bude.

Jsem u ČEZu, neurčito bez fixace...

Ve vyučtování v roce 2020 jsem platil 4,82 za kWh za rok předešlý

2021 - 4,90 za rok předešlý

2022 - 5,49 za rok předešlý

Aktuálně mám 6,30 (už za vše).... jestli bude zastropování 6,0x + poplatky, moc si nepomůžu..

zálohy mám raději vyšší - 4000,- - el i vaříme, topení ústřední..

Takže v tom lepším případě bude na dovču, hodinky.. Ten horší scenář nechci ani vidět. Otázkou taky je, na jak dlouho to zastropování bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 16 minutami, Gustaf napsal:

Věř jim 

V čem, v tom že mě chtějí voje...? No tak to já jim věřím, proto se ptám 😆 Tu cenu plynu, kterou nabízí až ten třetí rok, takovou hodnotu má ten plyn možná i výhodnější už teď, nebo se pletu? Mě končí fixace za čtyři měsíce, tak už mě nahání, že prý výhodnější už to nebude 😅 Já ten plynový kotel normálně vyrvu ze zdi a jedu pro dřevo protože tohle není normál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

V čem, v tom že mě chtějí voje...? No tak to já jim věřím, proto se ptám 😆 Tu cenu plynu, kterou nabízí až ten třetí rok, takovou hodnotu má ten plyn možná i výhodnější už teď, nebo se pletu? Mě končí fixace za čtyři měsíce, tak už mě nahání, že prý výhodnější už to nebude 😅 Já ten plynový kotel normálně vyrvu ze zdi a jedu pro dřevo protože tohle není normál....

Vždyť si psal, že budou stále zlevnovat? Takže třetí rok nejlevnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...