Přejít na obsah

pilotky 47 mm (nemůžu se rozhodnout a stejně to odložím, ale ať mám o čem špekulovat)


Datel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
před 5 hodinami, Datel napsal:

Zdar, dočasně se mi podařilo zašpuntovat otvor, kterým se mi chystala utéci hotovost ;o)

popravdě, nutně jsem něco nového potřeboval, tady  na fóru  jsem se nedokázal rozhodnout a nebyl jsem přesvědčený, ráno jsem si vynadal, že nemám vymýšlet kraviny s Messerschmitem,

a najednou, na timestore.cz za dvanáct set pade totok:

Nesplňuje to tak docela skoro nic, co jsem tu vzýval, kromě ceny - ta to sviňa přebila;o) - ale jako nácvik mustru B to beru. Poměr cena/výkon odpovídá, málo peněz, málo fliegerovitosti. Inu Orient
Tak se všem  omlouvám ;o)

Vlastně mne Pavel87 zlomil, tím to bude, díky Pavle87

 

197768-1.webp

orient.webp 31 kB · 3 stáhnutí

Nemáš zač! 🙂 jako za ty peníze je to pěkné. Doporučuji tak měsíc nechat “chrastivý” tah na ruce a uvidíš, že se na něj budeš potom dívat jinak - vlastní zkušenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sodekcz napsal:

Datle kurňa, ty Orientky teda mají do původního čistého stylu pilotek sviňsky daleko. Já bych radši našpóroval a šel k nějaké klasice.

ale jak se mi ulevilo - jako když jde školák k zubaři na preventivní prohlídku a ono je zavřeno. Ví, že se tomu nevyhne, ale i ten odklad  potěší. A já chvilku nebudu řešit pilotky, získav nyní japo-jako-pilotky s Bééé mustrem

nebyl bych si totiž v tomto kole vybral dobře, protože nic toho, co jsem měl v hledáčku, fakt nebyl úplně dobrý výběr - a Handaufzug začíná holt o cosi výše. A nechci riskovat s automatem, který umožňuje dotahování rukou, prý to jde, ale příležitostě. Trvale to neprospívá.  Tak to nechám k nějakému jubileu nebo  životnímu úspěchu (třeba až se stanu do-centem)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radik napsal:

Taky mám rád upřímnost :D

jo, rozjelo se nadějné vlákno s očekáváním, jak to dopadne, a hlavní postava se jaksi vycukala předčasně 

(Jako když se sejde tisková konference a pak vyleze Mr. Mynář a sdělí národu, že "nic neřekne, za nic neodpovídá, nashledanou")

ale tím jsem se moc nevyčerpal a bude další kolo.

No, půjdu sbírat síly a nashledanou v lepších časech

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Frantik napsal:

Tos měl udělat rovnou vlákno “hledám nějaké hovno na ruku, naslinte si prst a ukažte”

Páč tohle nemá s pilotkama nic společného a celá diskuze byla vo hovne a vysledek je prisernej.

IWC Big Pilot ( masakr muj sen ) na zacatku.. Ne, vim ze si drsnej.. ale tady souhlasim. Zrovna jsem se chtel - ciste motivacne - pripojit s Paderborn a pridat Alpiny co mam v merku.. Sorry, hodinky mam rad, Orient v poho. Ale tohle s pilotkama nema vubec nic. @k te nemoci - ja mam taky obrovsky problem, ale snazim se drzet aspon scenare😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Frantik napsal:

Tos měl udělat rovnou vlákno “hledám nějaké hovno na ruku, naslinte si prst a ukažte”

Páč tohle nemá s pilotkama nic společného a celá diskuze byla vo hovne a vysledek je prisernej.

tak jsme v Čechách, mysleli jsme to dobře a dopadlo to jako obvykle. Jinak též důvod mého impulasivního nákupu viz:

Přeskokové jednání se objevuje jako jakási náhradní činnost psa, kterou se snaží uvolnit vnitřní napětí, jenž by jinak vedlo k přetížení CNS.

Přeskokové jednání prvního typu

se objevuje v situacích, kdy na psa působí zvlášť silný podnět (podněty) a především, působí-li po dlouhou dobu. Tato situace by mohla vést k přetížení a poškození nervové soustavy, proto se pes uvolní tímto přeskokovým jednáním. Pes může například požírat trávu, předstírat vyprazdňování či se skutečně vyprazdňovat a další. Navíc si pes celou situaci silně vrývá do paměti a v budoucnu bude toto chování opakovat již při slabších podnětech. V extrémním případě se může přeskokové jednání prvního typu objevit už ve chvíli, kdy se objeví psovod.

čili tvá poznámka o hovně  je trefná a i tvá dozorová role byla příčinou, že jsem takto ulevil svému napětí ;o)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, a z datla je nakonec pes :D Ne, já už jsem se trochu srovnal a vím, že impulzivní nákupy čehokoliv levnýho jen abych zahnal momentální touhu nikam nevedou a za chvíli bych to stejně prodával, nebo mi to akorát zabíralo místo a na ruce by mě to netěšilo (a to není o ceně hodinek). Ale spousta zainteresovanejch tady čekalo, jak se nakonec rozhodneš a tímhle jsi jim trochu vypálil rybník, no... Ale tak hlavně jestli jseš sám spokojenej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky

za podporu (pozitivní i negativní, zasloužím oboje).

Asi jsem to měl uzavřít s otevřeným koncem  a Orienty nechat do japonského vlákna,
ale patří to do celé bajky a kdo si neklade velké cíle, často nedosáhne ani na ty menší.

Prozatím jsme se akorát trochu projeli po ranveji, tak zpátky do hangáru
a příště snad nabereme víc paliva 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Datel uzavřel téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...