Přejít na obsah

Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze - dotaz


dragys27

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem.

Dovoluji si Vás, členy tohoto fóra, požádat o radu. Dlouho již uvažuji o nových hodinkách a mám několik kandidátů. Mezi jinými mě velmi zaujaly tyto Trasery. Vypadají naprosto úžasně (alespoň na fotkách a videích).

Máte s nimi někdo prosím zkušenosti? Jedná se mi o bronzové pouzdro. Chci je často nosit a nevím jak se to bude projevovat na pouzdru. Nebude příliš podléhat mechanickému opotřebení? Případně nebude časem zelenat?

Předem děkuji za postřehy a názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi osobně se líbí i takový detail, jako jsou bronzové ručky a kombinace superluminovy s tritiem. Máme jeden kus v Karlíně, takže kdybys je chtěl vidět naživo, můžeš se stavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Jiří Štencek napsal:

Mi osobně se líbí i takový detail, jako jsou bronzové ručky a kombinace superluminovy s tritiem. Máme jeden kus v Karlíně, takže kdybys je chtěl vidět naživo, můžeš se stavit.

Děkuji za pozvání, moc rád je uvidím naživo. Příští týden bych měl mít volno, tak se některý den dopoledne stavím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jiří ŠtencekDnes jsem se stavil u Vás v prodejně a ty výše zmiňované Trasery jsou super. Málem jsem je koupil, jen mi byly na mé zápěstí trochu velké. Nicméně, koupil jsem jiné švýcary. Ještě jednou díky za pozvání, pochvalu kolegům jsem psal do jiného téma. Myslím, že příští rok se stavím znovu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za zprávu. Je super, že jste měl možnost hodinky vyzkoušet. Sice je u nás může každý do 90 dní vrátit, ale naživo je to prostě lepší. A taky moc děkuji za nákup! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...