Jump to content

Ako dlho, aky model a odkiaľ

jamikadze
 Share

Recommended Posts

Dyž ti to napíšu, tak budeš nasranej a já nic už nedostanu!
4ADs: just kidding!

@LovecK no ja nevim. Dneska jsem potkal typka co mel gmt keramiky asi jedny z drivejsich a pry cekal na BLRO takovych 6-12 mesicu takze to mezi nechronomagory asi nebude takova bida :) jak si tady bedujem.

ja jsem to (bez nejakych vetsich nadeji) proste zkusil, oslovil pres formular hod. Bechyne a kdyz mi do 15min. napsali, ze presne to, co jsem chtel (YM 126622) maji v poctu celej 1ks tak jsem se malem sesunul ze zidle a bez vahani se jich ujal :) A pak never na osud resp. osudovy hodinky :)

Pokud se tady dany AD vyskytuje, diky jeste jednou .)

Edited by Sarka Farka

před 9 hodinami, kdojinej napsal:

Tak uz se konecne sver jamikadze, ktory AD ti nabizi tie rolady co resils ve vedlejsim vlakne...🙂

Ahoj urcite zatial nebudem menovat. Ak ich naozaj budem mat v ruke, potom rad prezradim. Nechcem mat len prazdne slova😊

před 21 hodinami, jamikadze napsal:

Len som chcel vediet na ake modeli sa ako dlho caka. Ved aj ja cakam ako vsetci na fore.

Psal jsi a od koho...takže jak píše kdojinej, divný a nekorektní. A už se to tady řešilo ve všech možných Rolex vláknech, je to individuální, jeden čeká šest měsíců, druhý u stejného AD na stejný model rok, nebo se nedočká vůbec. 

• 5 weeks later...

Na to je jednoducha rada. Podivej se na cenu u AD a na chrono za kolik to frci 2nd hand. Kdyz mas rozdil do 30% tak mas slusnou sanci to sehnat. Kdyz se to prodava za 2-3x tolik, tak to chce kazdy vcetne jeho babicky, tchyne a souseda. Napr. zde zminovane yachmastery jsou IMO dobra a dostupna varianta k subum. Teda pokud s tim nechces lezt do 50ti metru pod vodou.