Přejít na obsah

Ako dlho, aky model a odkiaľ


jamikadze

Doporučené příspěvky

Dyž ti to napíšu, tak budeš nasranej a já nic už nedostanu!
4ADs: just kidding!

@LovecK no ja nevim. Dneska jsem potkal typka co mel gmt keramiky asi jedny z drivejsich a pry cekal na BLRO takovych 6-12 mesicu takze to mezi nechronomagory asi nebude takova bida :) jak si tady bedujem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem to (bez nejakych vetsich nadeji) proste zkusil, oslovil pres formular hod. Bechyne a kdyz mi do 15min. napsali, ze presne to, co jsem chtel (YM 126622) maji v poctu celej 1ks tak jsem se malem sesunul ze zidle a bez vahani se jich ujal :) A pak never na osud resp. osudovy hodinky :)

Pokud se tady dany AD vyskytuje, diky jeste jednou .)

Upraveno uživatelem Sarka Farka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kdojinej napsal:

Tak uz se konecne sver jamikadze, ktory AD ti nabizi tie rolady co resils ve vedlejsim vlakne...🙂

Ahoj urcite zatial nebudem menovat. Ak ich naozaj budem mat v ruke, potom rad prezradim. Nechcem mat len prazdne slova😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, jamikadze napsal:

Len som chcel vediet na ake modeli sa ako dlho caka. Ved aj ja cakam ako vsetci na fore.

Psal jsi a od koho...takže jak píše kdojinej, divný a nekorektní. A už se to tady řešilo ve všech možných Rolex vláknech, je to individuální, jeden čeká šest měsíců, druhý u stejného AD na stejný model rok, nebo se nedočká vůbec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Na to je jednoducha rada. Podivej se na cenu u AD a na chrono za kolik to frci 2nd hand. Kdyz mas rozdil do 30% tak mas slusnou sanci to sehnat. Kdyz se to prodava za 2-3x tolik, tak to chce kazdy vcetne jeho babicky, tchyne a souseda. Napr. zde zminovane yachmastery jsou IMO dobra a dostupna varianta k subum. Teda pokud s tim nechces lezt do 50ti metru pod vodou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...