Přejít na obsah

Lístek za stěračem


Geodet

Doporučené příspěvky

před 14 minutami, Geodet napsal:

Tak abych uzavřel případ. Mladej došel na služebnu MP a případ se vyřešil domluvou. Takže tohle dopadlo dobře.

Odpoledne jel z práce domů a naboural auto..... Ale to už je do jiného vlákna.

Aj, no jo no, začátky, na to se strašně těším :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, African napsal:

A já si myslím, že kdyby jsi ten lístek našel za stěračem třeba v Rakousku, tak ti spadnou gatě a jdeš to řešit, nebo ho taky hodíš do popelnice? Těžko... 😆 To jsou zase výkruty u nás, to je mazec, prostě jako že vším, třeba teď hospodský s těmi kontrolami. Všude za hranicemi veget, přijdeš na hotel, ukážeš tečku, přijdeš do restaurace, ukážeš tečku, deset vteřin a každý se směje. U nás na to budou muset nabrat novou pracovní sílu, protože nebudou stíhat, o lidských právech nemluvě 🤣 Se chováme kam se podíváš jak hovada, samý podvody, obejít se pokoušíme co se dá, hlavně že furt mluvíme i nějakým právním státě a lidských právech, neuvěřitelný.....

Rakouský i německý lístečky zahazuju běžně. Taky tam prší...třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Geodet napsal:

Tak abych uzavřel případ. Mladej došel na služebnu MP a případ se vyřešil domluvou. Takže tohle dopadlo dobře.

Odpoledne jel z práce domů a naboural auto..... Ale to už je do jiného vlákna.

Doufám, že jen plechy a sám je celej. Pak jde o prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, African napsal:

A já si myslím, že kdyby jsi ten lístek našel za stěračem třeba v Rakousku, tak ti spadnou gatě a jdeš to řešit, nebo ho taky hodíš do popelnice? Těžko... 😆 To jsou zase výkruty u nás, to je mazec, prostě jako že vším, třeba teď hospodský s těmi kontrolami. Všude za hranicemi veget, přijdeš na hotel, ukážeš tečku, přijdeš do restaurace, ukážeš tečku, deset vteřin a každý se směje. U nás na to budou muset nabrat novou pracovní sílu, protože nebudou stíhat, o lidských právech nemluvě 🤣 Se chováme kam se podíváš jak hovada, samý podvody, obejít se pokoušíme co se dá, hlavně že furt mluvíme i nějakým právním státě a lidských právech, neuvěřitelný.....

Ja tedy v tom, ze bych se mel nechat protipravne sikanovat, tak zadny prokrok nevidim. Pravidla zavedena v souladu s pravem samozrejme respektuji a doklad o ockovani, kde je potreba, ukazu. To uz ale pleteme pate pres devate. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, FraK napsal:

Ja tedy v tom, ze bych se mel nechat protipravne sikanovat, tak zadny prokrok nevidim. Pravidla zavedena v souladu s pravem samozrejme respektuji a doklad o ockovani, kde je potreba, ukazu. To uz ale pleteme pate pres devate. 

Už jsem nechtěl, ale budu. Hlavně že se podivujes nad pokutou za stání ve druhé řadě, možná by to chtělo zopakovat si autoškolu a pravidla- nebo je to protiprávní a šikanuje tě to? Ale to jsme fakt jinde a ne v tomhle konkrétním případě.

Jinak souhlas s afrim, ve všem - Šoupal by nohama, jen tady si každej hraje na Kinga.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, kuncák7 napsal:

Už jsem nechtěl, ale budu. Hlavně že se podivujes nad pokutou za stání ve druhé řadě, možná by to chtělo zopakovat si autoškolu a pravidla- nebo je to protiprávní a šikanuje tě to? Ale to jsme fakt jinde a ne v tomhle konkrétním případě.

Jinak souhlas s afrim, ve všem - Šoupal by nohama, jen tady si každej hraje na Kinga.

Tu protipravnost spatruji v nespravnem urednim doruceni predvolani.

To sikanovani pak v tom, ze kdyz mesto neni schopne zajistit dostatek mist pro parkovani a obcane si to vyresi nejak provizorne, tak je za to jeste chteji sikanovat/pokutovat.

Ale jasne  v principu vsichi obyvatele pachali parkovanim v druhe rade prestupek. Pokutovani takoveho prestupku za danych okolnosti (absolutne nulova spolecenska nebezpecnost a zapricineno mestem, ktere zrusilo nedaleke parkoviste a nechalo na nem postavit dalsi obytny dum) vsak povazuji za ciste sikanovani (velmi podobne tady tomu pripadu) a pokud me chce MP sikanovat, at to dela aspon v souladu s pravim radem a doruceni k predvolani tzv. za sterac neni radne doruceni. 
 

Ake kazdy to mame jinak. Jak zpiva A. Lennox - someone wants to be abused. Ja k teto sorte lidem proste nepatrim a vy asi jo, ale na to nevidim nic spatneho.

 

 

Upraveno uživatelem FraK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, FraK napsal:

Tu protipravnost spatruji v nespravnem urednim doruceni predvolani.

To sikanovani pak v tom, ze kdyz mesto neni schopne zajistit dostatek mist pro parkovani a obcane si to vyresi nejak provizorne, tak je za to jeste chteji sikanovat/pokutovat.

Ale jasne  v principu vsichi obyvatele pachali parkovanim v druhe rade prestupek. Pokutovani takoveho prestupku za danych okolnosti (absolutne nulova spolecenska nebezpecnost a zapricineno mestem, ktere zrusilo nedaleke parkoviste a nechalo na nem postavit dalsi obytny dum) vsak povazuji za ciste sikanovani (velmi podobne tady tomu pripadu) a pokud me chce MP sikanovat, at to dela aspon v souladu s pravim radem a doruceni k predvolani tzv. za sterac neni radne doruceni. 
 

Ake kazdy to mame jinak. Jak zpiva A. Lennox - someone wants to be abused. Ja k teto sorte lidem proste nepatrim a vy asi jo, ale na to nevidim nic spatneho.

 

 

Šikana tkví v tom, že ti město nezajistilo parkování? Ty jsi opravdu mimo, člověče a to zcela vážně. Město nebude zajišťovat tvůj soukromej majetek, nikde na světě. A komunikace mají sloužit v první řadě k dopravní obslužnosti a ne parkování. Ke stejně sortě opravdu nepatříme, pro mě naštěstí, protože tvé názory jsou zcestne.

A jestli tě někdo šikanuje, tak se zkus podívat, co lístek za stěračem opravdu znamená, než tady zase sepises nějakou honosnou blbost. Ohanis se tu Slováma, kterým evidentně nerozumíš, ale hraješ si na to, že ano. Porušujes předpisy a říkáš tomu šikana, jako opravdu? Ty posuzujes co je nulová společenská nebezpečnost, jako fakt? Evidentně tomu nerozumíš, ale máš datovku, to už víme.

Tohle je opravdu už opravdu mimo toto vlakno. Ono k právům, které asi i možná znáš, je i pár povinnosti pro tebe, evidentně rozdělené na ty méně společenský min nebezpečné, jak sis vyhodnotil a ty můžeš porušovat a ještě nazývat šikanou. No potěš.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Geodet napsal:

To víš MP v sousedním městečku. No a od nového roku by měla být i u nás. Pánbůh s náma.

Tohle je v klidu, koukal jsem na ten pozemek a to vyježděné je vedeno jako komunikace. Evidentně se mladej dostal do ruky zkušenějšímu kolegovi, kterej musel zahrát do autu kolegovu horlivost. MP totiž v případě nesprávného postupu, odtahu většinou mají ( aspoň u nás) dost citelný postih a nehrnou se do téhle hurá akce.

Ještě jednou, ať je mladej v klidu a tebe oprava moc nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kuncak - je tedy prosim te dani listeclu za sterac radne dorucene predvolani?
 

Pokud je, tak me prosim te pouc s odkazem na prislusny zakon. Predem dekuji. 


Co se tyka spolecenske nebezpecnosti. Tak me zarazi, ze kdyz to bylo tak strasne spolecensky nebezpecne, ze me tedy MP nikdy radne nepredvolala k projednani prestupku. Takto mimoradne zavazne prestupky by snad meli dotahnout a nenechat je jen tak byt a jeste k tomu nekolik let a hromadne - ne?  
 

Takze bud byla MP krajne nedbala nebo jen sikanovali toho, kdo se nechal a na toho, kdo se nenechal, tak se vykaslali. 

Upraveno uživatelem FraK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, FraK napsal:

To Kuncak - je tedy prosim te dani listeclu za sterac radne dorucene predvolani?
 

Pokud je, tak me prosim te pouc s odkazem na prislusny zakon. Predem dekuji. 


Co se tyka spolecenske nebezpecnosti. Tak me zarazi, ze kdyz to bylo tak strasne spolecensky nebezpecne, ze me tedy MP nikdy radne nepredvolala k projednani prestupku. Takto mimoradne zavazne prestupky by snad meli dotahnout a nenechat je jen tak byt a jeste k tomu nekolik let a hromadne - ne?  
 

Takze bud byla MP krajne nedbala nebo jen sikanovali toho, kdo se nechal a na toho, kdo se nenechal, tak se vykaslali. 

Tebe poučovat nebudu ani nic hledat, najít si to můžeš sám, mohl bych tě tím sikanovat. Znovu opakuji, že mě zajímá, kde jsi usoudil o společenské menší nebezpečnosti ty? To, že to bylo tolerováno, je věc jiná. Doručené předvolání není výzva k podání vysvětlení, zkus si to opravdu dohledat, ano?

Debata s tebou nemá smysl, meleš tady mimo téma, o svých hovadinach, kasas se tady ubohým " úspěchem", každý tě šikanuje. Budeš jistě odborník na dopravu a pravnik- jako ostatně každý, kdo má řidičák. Také mi prosím odpovez zda už víš, že stání ve druhé řadě je přestupek, nebo je to šikana?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc prosim te nepriznas, ze spravni rad ani jiny pravni predpis neumoznuje dorucit predvolani nejakym zastrcenim za sterac?

Stani ve druhe rade je prestupek. To uznavam, ale dle meho nazoru byla mira spolecenske nebezpecnosti nulova. Ano, je to jen muj nazor. Vzhledem k tomu, ze me MP nikdy radne nepredvolala k projednani prestupku, tak asi dosli ke stejnemu zaveru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, FraK napsal:

A proc prosim te nepriznas, ze spravni rad ani jiny pravni predpis neumoznuje dorucit predvolani nejakym zastrcenim za sterac?

Stani ve druhe rade je prestupek. To uznavam, ale dle meho nazoru byla mira spolecenske nebezpecnosti nulova. Ano, je to jen muj nazor. Vzhledem k tomu, ze me MP nikdy radne nepredvolala k projednani prestupku, tak asi dosli ke stejnemu zaveru. 

Fraku, znovu- není to předvolání, nezamenuj to stále. 

Stání ve druhé řadě - není to jen o tom, že, blokujes auta před sebou, ač se posouvají, ale nenecháš ani bezpecnej průjezd sanitek, hasicu- není dost místa. Mě osobně je fuk, jestli budete stát ve třetí řadě, sám jsem bydlel v ulici, kde to bylo stejny- Praha 10, jen mě rozčiluje že to pak musím dopravné řešit, i když vím, že místa na parkování vždycky úberu .

 

Nedokážu ti odpovědět, proč MP nekonala dal- zda to bylo na P9 či 10, do jejich práce nevidím, jen říkám náš postup. A možná ( pokud to není už fakt dlouho), se budeš ještě divit, úřady jsou ve velkém skluzu, ale jedou. Jestli padneš na úředníka jako já, tak ten ti max vynadá a pošle do pr...le, ač to taky není podle zákona 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se nikomu nevysmivam. Jen si myslim, ze pokud ma nekdo dohlizet nad dodrzovanim prava, mel by jit sam prikladem a napr. me predvolat radnym zpusobem.

Co se tyka toho stani ve druhe rade, tak mista tam bylo dost. Projeli tam bez problemu i popelari. Ostatne kdyby nebylo, tak by tam ty auta snad ani nemohli nechat stat. Nez jsem ty vyzvy k predvolani, dorucene nezakonnym zpusobem, zacal vyhazovat, tak mi sami na MP tak v 1/3 pripadu rekli, ze mi tam to predvolani dal nejaky prilis horlivy kolega a ze vi, ze se tam jinak parkovat neda.

Bylo to pred 15 lety na Praze 10. Takze jiste promlceno. Od te doby jsem dostal jen jednu pokutu za spatne parkovani a to jeste za velmi pochybnych okolnosti, ale nechci tady kvuli tomu rozjet dalsi rozsahlou diskusi. Ale dorucili mi to aspon datovkou. Tak jsem pokutu zaplatil. 

 

Upraveno uživatelem FraK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...