Přejít na obsah

Divery na lítačku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ale Hamiltony zatím zůstávají 🙃 A že se fakt hezký nosí, i když méně, než by zasloužily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Spongebob napsal:

To jooo, ale z laciných diverů jsme se dostali na 26k 😁

Tak já se jen nechal unést tipy kolegů 😁. Ale ty Certiny jsem ve "svém" výběru nechal 😉. Za mě jsou levné divery Orient Mako a Ray. Už i Certiny pro mě levné divery nejsou a opatroval bych je jak oko v hlavě 🤩👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak každý má levné divery nastavené jinak 😁 Já bych tam řadil třeba Seika, Bulovy nebo něco švýcarského do 10-15k max 🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mi jasné, že se to sem přehoupne, jsem přesvědčen, že kdyby zde tato diskuze trvala třeba měcíc, nakonec bychom se dostali k tomu, že si na lítačku mám koupit suby :D

Právě wardy c60/65  i doxy 200 jsou super hodinky ale cenově jsme +- na 25k, těch 19k za Ceriny je pro mě za levné hodinky na lítačku (beatery) skoro strop.

U těch Certin jsem se bál jen toho, aby mi za nějaký čas nošení nezačaly připadad jako kopírka subů a to zjistím asi jenom tak, že si je koupím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsou moc hezké, ale mám i Rado Captain Cook, což jsou podobný “vintage” styl. 
Takže bych asi raději něco víc “klasičtějšího” třeba s kulatými indexy :D 

7D8AA3AD-C28E-4F1E-91D5-6704CCB2B6B0.jpeg

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Kluk jako buk napsal:

Co Wardy poptat v inzerci? Podle mě se pod dvacet za pěkný kus musíš dostat. Já bych třeba retail za tu Certinu taky úplně dát nechtěl.

Přesně tak!

Já kdysi kupoval Tridenty C60 Pro, za tuším 16k. Po roce jsem je za tu samou cenu prodal...ve stejném stavu. Ty hodinky jsou fakt perfektní, svítěj jak Seiko, v té 40 fakt pohodlí a ta regulace na tahu je topovka. Prostě pecka hodinky.. prodal jsem je abych si zkusil zas něco jinýho a nebyl budget :( 

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...