Jump to content

Divery na lítačku

watchboy
 Share

Recommended Posts

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale Hamiltony zatím zůstávají 🙃 A že se fakt hezký nosí, i když méně, než by zasloužily...

před 7 minutami, Chronopetr napsal:

Za mě Hamiltony potápky ne. Z dosavadní nabídky buď Certina (taky bych ale volil modrou nebo zelenou) nebo Doxa Sub 200, ty mě nadchly!

To jooo, ale z laciných diverů jsme se dostali na 26k 😁

před 1 minutou, Spongebob napsal:

To jooo, ale z laciných diverů jsme se dostali na 26k 😁

Tak já se jen nechal unést tipy kolegů 😁. Ale ty Certiny jsem ve "svém" výběru nechal 😉. Za mě jsou levné divery Orient Mako a Ray. Už i Certiny pro mě levné divery nejsou a opatroval bych je jak oko v hlavě 🤩👍

Tak každý má levné divery nastavené jinak 😁 Já bych tam řadil třeba Seika, Bulovy nebo něco švýcarského do 10-15k max 🙃

Bylo mi jasné, že se to sem přehoupne, jsem přesvědčen, že kdyby zde tato diskuze trvala třeba měcíc, nakonec bychom se dostali k tomu, že si na lítačku mám koupit suby :D

Právě wardy c60/65  i doxy 200 jsou super hodinky ale cenově jsme +- na 25k, těch 19k za Ceriny je pro mě za levné hodinky na lítačku (beatery) skoro strop.

U těch Certin jsem se bál jen toho, aby mi za nějaký čas nošení nezačaly připadad jako kopírka subů a to zjistím asi jenom tak, že si je koupím :D 

Ty jsou moc hezké, ale mám i Rado Captain Cook, což jsou podobný “vintage” styl. 
Takže bych asi raději něco víc “klasičtějšího” třeba s kulatými indexy :D 

7D8AA3AD-C28E-4F1E-91D5-6704CCB2B6B0.jpeg

Edited by watchboy

před 10 minutami, Kluk jako buk napsal:

Co Wardy poptat v inzerci? Podle mě se pod dvacet za pěkný kus musíš dostat. Já bych třeba retail za tu Certinu taky úplně dát nechtěl.

Přesně tak!

Já kdysi kupoval Tridenty C60 Pro, za tuším 16k. Po roce jsem je za tu samou cenu prodal...ve stejném stavu. Ty hodinky jsou fakt perfektní, svítěj jak Seiko, v té 40 fakt pohodlí a ta regulace na tahu je topovka. Prostě pecka hodinky.. prodal jsem je abych si zkusil zas něco jinýho a nebyl budget :( 

Edited by Spongebob

Škoda, že ty certiny tady nikdo moc nemá, v prodejní sekci ještě nebyly (to bude asi tím, že jsou nové) :D 

Tak mi asi nezbyde nic jiného, než počkat na wardí slevu nebo jestli je někdo nabídne v inzerci :)