Přejít na obsah

Tudor Pelagos FXD - novinka 11/2021


moralles

Doporučené příspěvky

před 58 minutami, AndyAaron napsal:

To si nemyslim. 42mm prumer je urcity ukazatel, ale nemusi to nic znamenat. Vyska je taky dulezita, protoze muzes mit 42mm placate pohodlne hodinky nebo 40mm vysoke mrchy, ktere ti na ruce budou odstredivou silou vic litat. A dulezity je taky lug to lug rozmer. Pouzdra bez nozek jako treba zelvy nebo Doxy se nosi pohodlne i ve vetsim rozmeru.
Verim, ze nove Pelagosy budou pohodlne diky mensi vysce, ale stejne bych si vybral ty stare.

No a potom tady mame jeste Seawolfy🤣.. asi metr asi metr🤣

 

054FCC9A-0169-4183-8798-203334FF0F60.jpeg

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 22 hodinami, John_Lenon napsal:

 

 

Tak neuniverzální hodinky jsem dlouho neviděl. Ty hrnečkový ouška možná vypadají zajímavě, ale pro většinu kancldivers naprosto nevyužitelná a dost limitující. 

Absence data mi neva, pro vyznavače symetrie asi slastná hudba pro oči. Luneta... no okej. Počítat pivo se s tím dá taky. :)

Ještě že Tudor dal ujištění, že od nového roku bude na dýnku místo M. N. 21 nápis M. N. 22. Málem jsem z toho nespal.

 

Za mě promarněná příležitost, dali přednost fanfárovosti před reálnou využitelností. Nato může člověk dát i na normální stěžejky, plus má možnost tahu. Jasně, chápu ten argument o větší robustnosti tohohle řešení, ale... Kolik z lidí, co si to reálně koupí, se bude potápět? A nejsou dneska už spíš při potápění využívaný digitální kompjůtery na ruku?

 

Ale fakt je, že asi lepší, jak další barevná verze BB58. :)

Tak oni určitě nechtěli, aby to byly univerzální hodinky. Takových mají celý katalog.

Původní MN měly taky pevné stěžejky, takže za mě určitě +, že se snaží aspoň v něčem držet původního vzoru. Aspoň je to v něčem zajímavé (stejně jako P01). Já mam taky asi čtvery potápky a neplánuju se potápět.

Ono je to těžkě a je to u všech výrobců, když se snaží blížit původnímu vzoru tak část nadává, že se vykrádají, když to udělají jinak, tak zase druhá část nadává, že to je promarněná šance a že ty hodinky nemají s původníma nic společného. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, AndyAaron napsal:

To si nemyslim. 42mm prumer je urcity ukazatel, ale nemusi to nic znamenat. Vyska je taky dulezita, protoze muzes mit 42mm placate pohodlne hodinky nebo 40mm vysoke mrchy, ktere ti na ruce budou odstredivou silou vic litat. A dulezity je taky lug to lug rozmer. Pouzdra bez nozek jako treba zelvy nebo Doxy se nosi pohodlne i ve vetsim rozmeru.
Verim, ze nove Pelagosy budou pohodlne diky mensi vysce, ale stejne bych si vybral ty stare.

Akorát že mají L2L 52mm a to už je prostě moc (pokud nemáš velmi dobře ergonomicky udělané pouzdro).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/12/2021 at 5:59 PM, IzTaPa said:

chlapci (a devcatka). jsem z nich uplne uneseny - lehoucke, modra barva je skvela... doposud jsem nosil hodinky do 40mm, ale tady ta vyjimka stoji opravdu za to. L2L je opravdu relativni cislo.

Velka gratulace a zaroven bych poprosil o vice fotek a nejake dalsi dojmy. Predem diky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mňa top od Tudora. Rozmer akurát, farba parádna ... dokonca aj tie "čiarky naviac" okolo 10 sa mi páčia, viac ma serie, že nedali čiarky aj okolo zvyšných čísielok 🙂 Ešte keby Tudor prestal robiť tú otrasnú hodinovú ručičku a budú dokonalé 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Willie McBride napsal:

Za mňa top od Tudora. Rozmer akurát, farba parádna ... dokonca aj tie "čiarky naviac" okolo 10 sa mi páčia, viac ma serie, že nedali čiarky aj okolo zvyšných čísielok 🙂 Ešte keby Tudor prestal robiť tú otrasnú hodinovú ručičku a budú dokonalé 😄

to je jakobys chtel po Adidasu, aby nedaval na svoje boty tri pruhy ...

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, steel napsal:

to je jakobys chtel po Adidasu, aby nedaval na svoje boty tri pruhy ...

Som si toho vedomý, no aj pri spomínanom Adidase preferujem veci bez tých pruhov 😄, prípadne pri Rolexe modely bez "Mercedesu" 😉

No tieto hodinky vyzerajú super, hlavne tá farba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes probehla osobni prohlidka a prvotni nadseni bohuzel opadlo. Jedine, co se mi vylozene libilo byl odstin modre, zajimave pouzdro a absence data. Zpracovani pouzdra a ciferniku klasicky vynikajici az na odflakly trojuhelnik na 12, myslim, ze to bude videt i na fotkach, velcro pasek i guma pohodlna, ale neni to hitparada. Po uvaze jsem dospel k nazoru, ze nemam duvod prozatim menit.  Kdyby tam byl ten vynikajici tah od klasickych Pelagosu, tak je beru hned. 

D9125524-541B-4F27-A92E-90C2CD603293.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...