Přejít na obsah

Tudor Pelagos FXD - novinka 11/2021


moralles

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 263
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 minutami, Piplík napsal:

Jarku, opravdu? Jako že pojedeš všechny roky až do ukončení výroby modelu FXD? Jsou to super hodinky, ale mít doma troje (-: Fanda značky

Ne, ne ... to je foto z WUS ... já to naopak zredukuju, mám na cestě další jiné kousky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, kteří noste FXDéčka na Erice. Jakou povrchovou úpravu spony jste zvolili? Která se nejlépe k povrchovce hodinek hodí? Broušená nebo pískovaná spona? Nebo snad patinovaná? Rád bych pořídil nějaký ten řemínek s předstihem, než budou hodinky dostupné. Joo jsem trochu nedočkavej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, bacil.357 napsal:

Pánové, kteří noste FXDéčka na Erice. Jakou povrchovou úpravu spony jste zvolili? Která se nejlépe k povrchovce hodinek hodí? Broušená nebo pískovaná spona? Nebo snad patinovaná? Rád bych pořídil nějaký ten řemínek s předstihem, než budou hodinky dostupné. Joo jsem trochu nedočkavej....

Zkoušel jsem všechny a patina k FXD sedí nejlíp :)

369535121_Snimekobrazovky2023-01-17v5_22_36.thumb.png.dcfb9c41281008129e99ad4b988df9d2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Na stránkách Bulang and Sons je krásný článek o historii Tudor Marine Nationale včetně osobního příběhu. Krásné čtení s hromadou fotografií z profesionálního nasazení. 

https://magazine.bulangandsons.com/blogs/watch-talks/an-original-story-of-a-tudor-9401-marine-nationale-mn78-submariner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Před hodinou, Jarett napsal:

A jen tak mimochodem, při představení na podzim 21 spousta komentujících řešila uspořádání lunety, proč jsou někdy tři a někde čtyři dílky. Nevím, kdo si toho vůbec všiml, ale ono je to stejně jak na historických MilSUB, jen zrcadlově :)

fxdvsmilsub.thumb.jpg.2677864869c8f3363e19145a2b9015dd.jpg

A víme důvod, proč tomu tak je? K čemu to slouží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Jarett napsal:

V nějaké diskuzi na Fratello jsem četl že prvních 15 a posledních 5 minut je důležité měřit přesně ... 

Hmm, je zajímavé, že klasické Pelagosy "měří" přesně jen posledních 15 minut (vypadají jako první, ale vzhledem ke směru otáčení jsou to ty poslední) a na zbytek kašlou. AA7638C6-C2D6-4FB4-8D65-284C15E4BA62.jpeg.698b329a65daddcd7dc0bd3a1343f159.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...