Přejít na obsah

Odcizené hodinky


MacBaren

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny nadšence a pacienty.
Původně jsem chtěl napsat o pomoc při nalezení ukradených hodinek
Ukradeny byly

Alpina Startimer Pilot Heritage AL-435LB4SH6
Ch. Ward C 65 Trident manuální nátah modré
GECKOTA C-01 GEN 2 RACING CHRONOGRAPH WATCH | BLACK DIAL

Odcizeny byly ve středu. V pátek se stal dramatický obrat.
Našel jsem na bazoši inzerát na Alpiny. Pořád tam je.
https://obleceni.bazos.cz/inzerat/144278087/prodam-panske-hodinky-alpina-pilot-heritage.php
Zkontaktoval jsem prodejce i policii, ta mi poradila jak s ním komunikovat dál.
Doprovodila mně na místo předání a prodejce zatkla. Mimochodem je romské národnodsti.
Wardy měl u sebe doma. Večer jsem měl hodinky u sebe. Tak se trochu dá říct že mám najednou hodinky s příběhem.
Jenom Geckota zmizela. Kdyby na ně někdo náhodou narazil přikládám foto. Jsou na původním koženém řemínku.
 

IMG_20210511_163006.jpg

Upraveno uživatelem MacBaren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uff, z toho mrazi. To je moje nocni mura, byt doma v dobe kradeze 😱.

Celkem nas vybrali trikrat, jednou tady 20let zpatky (dokoncovali jsme stavbu a poroucel se kotel, telesa a vercajk), dvakrat v BG 10let zpatky (elektronika, cennosti vc. hodinek s pribehy 😢), jako taky dost na prd, ale alespon jsme ani jednou nebyli doma...

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěstí v neštěstí to pro mně určitě je😉 Policie opravdu byla neuvěřitelná. Takovou rychlost a přístup jsem nečekal. Všichni policisti s kterýma jsem jednal byli naprosto v pohodě ani náznak že by je něco otravovalo. Můžu potvrdit že není nic příjemnýho vědět že jste měli asi u postele někoho cicího. Zatím se v ložnici zamykáme🥺. Snad to časem přejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff, z tohohle mrazí ☹️ Tak aspoň 2ze 3 jsou zpět doma. Třeba se podobně časem objeví i ty Geckoty, ale kdyby ne, buď rád, že jste tu nazvanou návštěvu ve zdraví přežili v nevědomosti. Tohle je fakt masakr, ta lidská bezohlednost a do nebe volající drzost, kdyz vykrádají někoho kdo je doma - hnus velebnosti. ☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi byla taková píseň, kde se pravilo "ztracený a znovu nalezený Sinn" Michal Tučný to zpíval. Koukám jak celá země vstává.... a pak zjistil, že mu v noci ukradli hodinky

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, shewcza napsal:

Klidně můžeš zveřejnit, chtěl jsem to sepsat sám, ale nenašel jsem doposud čas.

 

před 16 hodinami, MacBaren napsal:

Dobrý👍 Ona ta moje anabáze má odbočku k jednomu zdejšímu váženému členovi a bez jeho svolení to rozhodně nezveřejním.

Tak šup sem s tím 😂😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal. Hodinky ukradeny ve středu, Alpina objevená v pátek. Jenže Wardy byly na bazoši už ve středu.Shewcza je koupil a zaplatil dopředu.
V sobotu jsem napsal sem a on mně kontaktoval.Ještě jsem se ho přitrouble ptal jak je koupil že je mám doma😄. Myslím že psal prodejci o vrácení peněz ale bez odezvy.
V neděli jsem volal policii že se našel další poškozený,řekli mi že má podat oznámení v místě bydlište.
V pondělí po asi dvou hodinách na policii zjistil že má peníze zpátky na účtu a všechny inzeráty prodejce co měl na bazoši zmizely.
Ještě dodám že v pátek po dopadení pustili prodejce dřív než mě.
Moc psát neumím ale takhle to zhruba bylo. Jestli jsem na něco zapomněl může mně "spolupoškozený"😉 klidně doplnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle nějak v kostce to bylo. Já šel na PČR hlavně proto, abych pomohl s vyřešením případu, s penězi jsem nepočítal. Jelikož je ovšem případ řešen jako TČ na neznámého pachatele, což je absurdní, tak jsem asi moc nepomohl. Předal jsem všechny důkazy co jsem měl, včetně dalších podezřelých inzerátů. Podezřelých proto, že je vzápětí smazal. Mimo jiné např. dámské Tag Heuer Link, nebo vzduchovka slavia. V inzerátu lhal, že od těch Wardů nemá papíry ani krabici, protože vytopil byt a všechno prý vyhodil. Jsem člověk důvěřivý a zase mě to vyškolilo, že na bazoši se prostě neobchoduje. Prachy teda poslal zpátky, ale z mého pohledu to bylo tendenční, protože spoléhá na to, že krádež mu neprokážou, ale tohle by bylo úplně jasný a mohla by to být pohoršujicí okolnost. Poslala to nějaká paní z úplně jiného účtu, protože ty peníze tou dobou pravděpodobně už dávno neměl. Doufám, že mu to jen tak neprojde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...